MENU

"Відмовитись від споживчих кредитів та марнотратства, а вкласти кошти у свій розвиток", - поради бізнес-тренера

440 1

"Відмовитись від споживчих кредитів та марнотратства, а вкласти кошти у свій розвиток", - поради бізнес-тренера

Стратегічне планування фінансових видатків сімейного бюджету, відмова від споживчих кредитів і марних витрат з одночасним збільшенням частки коштів, спрямованої на власний розвиток, є основою успішного фінансового планування, що у підсумку дозволить підвищити якість життя людини.

Про це в ефірі українського телеканалу сказав бізнес-тренер Евген Тепляков, передає UAINFO.org.

"Людство живе у час високого рівня споживання товарів, і маркетологи роблять неймовірні речі, щоб ми відкрили свій гаманець і віддали гроші. Українці здебільшого не дбають про створення подушки фінансової безпеки, витрачаючи більше, аніж заробляють. І це дуже поганий маркер", - сказав він.

Читайте також: Доступна іпотека під 7% може містити певні ризики для покупців, – експерт з нерухомості  

Експерт додав, що ситуація із впровадженням локдауну в Україні показала, що "потрібно бути фінансово грамотним і робити заощадження", які необхідно витрачати у першу чергу на власний розвиток, що у майбутньому дозволить отримати вищу кваліфікацію чи взагалі нову актуальну професію.

На переконання Євгена Теплякова, під час планування власного життя і фінансових видатків, слід ухвалювати стратегічні рішення.

"Слід розуміти, що ви хочете отримати у довгостроковій перспективі. Тому що багато людей використовують споживчі кредити, але не вміють планувати фінансове життя. Якщо ви маєте споживчі кредити, я раджу їх чимшвидше закрити та більше ніколи не брати за жодних умов", - порадив бізнес-тренер.

Читайте також: Что делать, если решились взять кредит

Експерт радить проаналізувати власні витрати на всі групи товарів. Переконує, що більшість українців будуть вражені об'ємами безсенсових видатків, що спустошують гаманець.

"Кричущий приклад марнотратства - звичка щоденно споживати пиво і сигарети. Так от, одна пляшка пива і пачка сигарет на день у розрізі споживання протягом року в сумі складає 18 тис. грн. А ці кошти можна реінвестувати та збільшити свої статки, направивши їх на власний розвиток, здобуття нових знань та вмінь", - завершив Євген Тепляков.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ірина ФОМІЦЬКА, UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини