MENU

Сергій Власенко: Законопроект "Про олігархів" не має нічого спільного ні з світовими правилами, ні з Конституцією України

479 1

Сергій Власенко: Законопроект "Про олігархів" не має нічого спільного ні з світовими правилами, ні з Конституцією України

Стільки, скільки за цю каденцію парламенту я підготував конституційних подань, я не готував, напевно, за всі роки своєї парламентської роботи. Це і все, що стосується "реформ" у сферах корпоративного управління, розбазарювання землі, судоустрою, тарифоутворення, соціальних питаннях тощо тощо тощо.

Про це на власній сторінці у Facebook пише український політик та юрист, член Вищої Ради юстиції Сергій Власенко, інформує UAINFO.org.

Все це свідчить про відсутність ідеології реформ та низьку якість законопроектів, які притягує монобільшість у парламенті.

Хоч щось вдається мінімально підправити, якщо на ці законодавчі ініціативи" вчасно реагують авторитетні консультаційні органи, зокрема Венеційська комісія. Так було наприклад і абсолютно очевидно не конституційним законопроектом про розгін Конституційного Суду, який Президент, за наслідками висновків Венеційки відкликав із парламенту.

Читайте також: В Украине вступил в силу "антиколлекторский закон". Что изменится?

Сьогодні прозвучала ініціатива Уповноваженої з прав людини Верховнної ради України Людмили Денисової щодо направлення до Венеційки законопроекту про олігархів в зв’язку із його очевидною неконституційністю. З цього питання моя позиція незмінна: весь світ має вироблені механізми контролю над ринками і монополіями- це Антимонопольний комітет і антимонопольне законодавство. А законопроект "Про олігархів", внесений від імені Президента не має нічого спільного ні з світовими правилами, ні з Конституцією України, а є, скоріш за все, публічно-піарним інструментом впливу на свідомість украінців. Уже ж призначали рішеннями РНБО контрабандистів, але контрабанда нікуди не зникла. уже ж призначали рішенням РНБО злодіїв в законі, а організована злочинність діє.

Читайте також: Коломойському нема що втрачати. Закон про олігархів у його руках, – Денисенко

Тому є абсолютно логічним відправити ВСІ законопроекти "Про олігархів" (і президентський, і альтернативні) на експертизу до Венеційки і зробити це треба, якнаймога швидше.

Нагадаю, що від імені держави такий запит до Венеційки можуть скерувати Президент України, прем‘єр-міністр, міністр юстиції та Голова Верховної Ради. Тож чекаємо на Вашу реакцію, Дмитре Олександровичу!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Сергій ВЛАСЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини