MENU

$500 000 – журналісти просять КМДА перевірити інформацію про здирництво радника Кличка

649 0

$500 000 – журналісти просять КМДА перевірити інформацію про здирництво радника Кличка

Журналісти видання Персона звернулись до київського міського голови Віталія Кличко через інформацію про здирництво його радника з питань екології Олексія Гриценко

В запиті журналісти просять надати офіційний коментар, щодо повноважень Гриценко Олексія Анатолійовича на посаді радника Київського міського голови з питань екології на громадських засадах, його зв’язках з активістами-екологами, ймовірному шантажу та перешкоджанню здійсненню підприємницької діяльності забудовником озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест” та іншими столичними забудовниками.

“Журналістам нашого видання із відкритих джерел стало відомо, що Гриценко Олексій Анатолійович, використовуючи свій статус радника Київського міського голови з питань екології,  нібито вимагав із столичних забудовників в інтересах свого керівника Віталія Володимировича Кличко кошти для провадження безперешкодної забудови. У випадку несплати коштів Олексій Гриценко від імені Володимира Кличка нібито погрожував блокувати забудову на рівні КМДА та підконтрольних йому активістів екологічного спрямування.  Зокрема, журналісти видання Фраза.юа наводять скріни начебто переписки Олексія Гриценко з використанням номеру телефону +380675067171 та ймовірно представником забудовника озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест”, де Олексій Гриценко начебто вимагає із ТОВ “Мрія-Інвест” кошти в розмірі 500 000 доларів США за можливість безперешкодного завершення будівництва ТРЦ.

Інформація схожого характеру шириться в соціальних мережах. Так, відомий київський блогер Володимир Цибулько у своєму дописі від 3 вересня 2021 року повідомляє наступне: «Олексій Гриценко кілька разів брав участь у виборах – до парламенту та Київради, але жодного разу не переміг. Тепер Олексій скрізь представляється «радником мера Києва з екології». Цікаво, Кличко знає про це?

Хай там як, а Гриценко-молодший позиціонує себе, як «тіньовий куратор» проплачених протестних рухів, координує та інструктує «активістів» у Київраді. Також, як кажуть у кулуарах Київради, він разом з Дмитром Білоцерковцем заводять «псевдоактивістів» у приміщення КМДА та чинять тиск на депутатів у досить оригінальний спосіб.

Читайте також: Віталій Кулик: Боротьба за Київ – це питання політичної перспективи самого Зеленського

Так, Олексій фотографує обранців киян під час голосувань, і якщо результати не співпадають з його забаганками, то розміщує у соцмережі фото «ворожих» депутатів та погрожує «прийти до них додому». Яке має право Олексій Гриценко так вчиняти, невідомо. Мабуть «високий» статус «радника з екології» Кличка, про що київському міському голові можливо й не відомо, дозволяє таку розв’язну поведінку.

Гриценко запевняв замовників протестів у своїй значимості та вмінні «вирішувати» справи у Київраді. Втім, після кількох провалів йому вже не вірять та «не ведуться» на обіцянки.

Наразі під орудою Гриценко діє угрупування «екоактивістів». Вони створюють шоу, досить низькопробні, аби, як вказано у злитій переписці, отримати пів мільйона доларів відкату, щоб перестати «кошмарити» забудовника, який приведе до ладу територію біля озера Вирлиця, що наразі перетворилася на смітник.»

Просимо надати офіційний коментар, щодо повноважень Гриценко Олексія Анатолійовича на посаді радника Київського міського голови з питань екології на громадських засадах, його зв’язках з активістами-екологами, ймовірному шантажу та перешкоджанню здійсненню підприємницької діяльності забудовником озера Вирлиця ТОВ “Мрія-Інвест” та іншими забудовниками, що працюють на території столиці”.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Персона


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини