MENU

"Нафтогаз" переведе побутових споживачів на нову модель розрахунків за газ

1831 0

"Нафтогаз" переведе побутових споживачів на нову модель розрахунків за газ

Кабінет міністрів України визначив основні напрямки діяльності НАК "Нафтогаз України" на 2021 рік.

Одним з напрямків діяльності компанії визначено введення нового порядку розрахунку побутових споживачів. Відповідне рішення закріплено постановою КМУ № 1011 від 27 вересня 2021 року, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Основними напрямками діяльності компанії визначені:

1. Створення балансуючих груп для постачальників природного газу населенню, учасники яких можуть купувати газ у компанії в обсягах, достатніх для потреб населення, на рівних умовах і за фіксованою ціною на період до 1 травня 2022 року.

Читайте також: Електроенергія в Україні за місяць подорожчала на 50%: що буде з платіжками

2. Постачання газу операторам газорозподільних мереж (ГРС, облгази) для покриття виробничо-технологічних втрат відповідно до умов встановлення тарифів на розподіл газу.

3. Сприяння переходу на нову модель розрахунків населення за природний газ, коли щомісяця споживач сплачує 1/12 від очікуваної річної вартості спожитого газу, розрахованої відповідно до профілю споживання.

Читайте також: Постачальникам комунальних послуг дозволили відключати боржникам газ, світло та воду

4. Приведення умов розрахунків у договорах на постачання природного газу теплогенеруючим підприємствам та операторам ГРС, а також у договорах на реалізацію газу населенню відповідно до умов розрахунків побутових споживачів.

5. Укладання енергосервісних договорів зі споживачами, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів та отримують послуги з централізованого постачання теплоенергії, що дозволить таким споживачам не збільшувати видатки на неї завдяки здійсненню заходів з енергоефективності.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини