MENU

Астрономи відкрили масивну надземлю з дуже коротким орбітальним періодом

632 0

Астрономи відкрили масивну надземлю з дуже коротким орбітальним періодомАстрономи відкрили гігантську планету, рік на якій триває менше земної доби Европейская Южная Обсерватория

Астрономи з Національної астрономічної обсерваторії Японії підтвердили відкриття двох планет з дуже коротким орбітальним періодом. Обидві з них є надземлями, а одна з них стала однією з найбільших і наймасивніших екзопланет, рік на яких триває менше земних діб, повідомляє N+1, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.UA.

Планети були виявлені за допомогою телескопа TESS в 2019 році. Після цього за ними спостерігали за допомогою наземних телескопів. Обидві планети обертаються навколо зірок у сузір'ї Персея і знаходяться на відстані 114 і 122 світлових років від Сонця. Небесні тіла обертаються навколо червоних карликів масою 0,45-0,46 маси Сонця і радіусом 0,45-0,46 радіусу Сонця.

Читайте також: Вчені знайшли гарячу екзопланету, рік на якій становить всього пару днів

Маса і радіус TOI-1634b склала 10,14 мас Землі і 1,749 радіуса Землі, а TOI-1685b - 3,43 мас Землі і 1,459 радіуса Землі відповідно. Планети віднесли до класу суперземель. Їхня щільність відповідає внутрішньому складу нашої планети, що типово для невеликих планет з ультракоротким періодом.

Читайте також: Ближайшее к нам звездное скопление разрушается под действием неизвестного объекта. ВИДЕО

Рік на першій екзопланеті триває 0,98 земних дня, а на другій - 0,669 дня. TOI-1634b - це одна з найбільших і наймасивніших планет з ультракоротким орбітальним періодом.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини