MENU

Основні критерії вибору фену для домашнього використання

194 2

Щоб купити хороший фен, слід запастися необхідною інформацією. Треба знати технічні параметри пристрою, його види та бажані функції. Тільки після цього можна сміливо йти в магазин за покупкою.

Фен допомагає не тільки висушити волосся, а й надати йому необхідний обсяг та зробити укладку.

Пристрій буває:

• побутовим, що застосовується в домашніх умовах;

• професійним, який використовується в салонах краси та перукарнях.

Правильно підібраний пристрій допомагає заощадити кошти та зберегти здорове волосся, не завдавши шкоди його структурі.

Види техніки

Незалежно від потужності та інших характеристик, фени для волосся можна умовно розділити на кілька типів:

1. Побутові. Техніка має середньою потужність та призначена тільки для індивідуального використання. Побутовий фен може працювати при одній температурі або підтримувати перемикання.

2. Професійні. Такі моделі розроблені для інтенсивної експлуатації й відрізняються підвищеною потужністю та особливою довговічністю. Дані пристрої зазвичай підтримують функції іонізації та холодного обдуву.

3. Дорожні. Агрегати мають невисоку потужність, але їх легко брати з собою в поїздки завдяки невеликим габаритам та малій вазі.

Існують також фен-щітки. Зовні такий пристрій виглядає як круглий гребінець для волосся. Це дозволяє розплутувати пасма одночасно з висушуванням.

Інші фактори вибору

Якщо домашній агрегат необхідний тільки для висушування локонів, звертати увагу потрібно на кілька параметрів:

1. Температурні режими. Хороша модель повинна підтримувати перемикання між гарячим і теплим обдувом. Бажано, щоб прилад міг подавати холодне повітря, що підвищує слухняність волосся.

2. Кількість швидкостей. Пристрої з високою інтенсивністю обдування сушать локони швидше, з середньою або низькою – роблять це м'якше та безпечніше. Якщо прилад підтримує 2–3 швидкісних режими, можна обробляти на різних настройках основну масу волосся та чутливі ділянки на скронях і шиї.

3. Провід. Вибрати домашній фен потрібно так, щоб їм можна було користуватися перед дзеркалом, навіть якщо воно розташоване далеко від розетки. Довжина шнура повинна становити не менше двох метрів.

При покупці бажано зважити пристрій в руці. Чим легше буде агрегат, тим менше втоми він викликатиме при тривалій сушці.

Також варто відзначити, що для тонкого волосся краще застосовувати менш потужні фени. Занадто швидка сушка може додатково пошкодити ослаблені пасма. Крім того, при обробці локонів слід використовувати термозахист та виставляти температурні налаштування на мінімум.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини