MENU

Фурса: Права була Ванга, коли казала, що найвизначніша битва людства пройде на святих берегах вільного і сильного Дніпра

1963 2

Фурса: Права була Ванга, коли казала, що найвизначніша битва людства пройде на святих берегах вільного і сильного Дніпра

"В середу зранку Київ паралізують пробки, яких місто не бачило с часів святого протесту євробляхєрів. Цього разу на протест вийдуть найкращі люди країні, остання лінія оборони, рух опору. Виводить їх людина, яка першою наважилася в голос сказати правду – що у Львові містом розпилюють коронавірус із допомогою прибиральних машин. Людина, яка відкрила нам очі на змову. Змову, кінцева мета якої в тумані, але наступний крок – намагання вакцинувати населення як корів", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Сергій Фурса, інформує UAINFO.org

"Ці люди – остання барикада на шляху світових залаштунків. Останній рух опору на планеті, що лишився. За ними не тільки наша країна, за ними весь світ. Вже пали бастіони у колись розвиненій Європі. Французи, які відстоювали ідеї республіки, чи Скандинави, які подарували світу сексуальну еволюцію. Британська королева кинула пити, а Австралійці схилили голову. Вони вже пали. Вони всі вже щеплені. І нема їм порятунку. І тільки Україна тримається.

Права була Ванга, коли казала, що найвизначніша битва людства пройде на святих берегах вільного і сильного Дніпра. Тільки зараз стають зрозуміли пророчі слова Нострадамуса.

Читайте  також: Чому Інстаграм-"кісулі", які закачали собі в губи стільки гидоти, що навіть важко уявити, не бажають зробити щеплення?

Фінальна битва буде завтра. Кращі з найкращих вийдуть у Києві. І буде серед них Надія Савченко, яка дарує надію кожному, хто вже подумав, що це він не сповна розуму. Ії приклад надихає і показує, що ці люди не самі. Вона стоїть пліч-о-пліч з братами і сестрами, які опираються світовим залаштункам. І ми маємо молитися за те, щоб з рухом опору нічого не сталося. Адже вони всі зберуться в одному місці. Остання надія людства. Це так небезпечно.

Ми маємо змусити їх подбати про себе. Вони мають принаймні вдягнути шапочки із фольги. Адже хто завадить хтивим масонам розпиляти завтра в центрі міста суміш, що зробить із них безплідних біороботів, які будуть керуватися із допомогою чіпів і технології 5G, що дозволить масонам захопити найкращі землі у світі. Хто завадить масонам знищити одним ударом таємної мікрохвильової зброї цей рух опору.

Рептилоїди вже давно йшли до цього моменту і зараз між ними та пануванням на планеті стоїть лише купа сміливців, які розуміють. Які бачать те, що не можуть побачити інші. Які бачать, як вони спочатку створили коронавірус, як змусили повірити у нього весь світ, як взяли під контроль всі світові уряди й всі провідні наукові організації. Тільки російська церква й українські сміливці можуть казати правду в голос.

Читайте також: Медики довели, що вакцинація дає кращий імунітет, ніж перенесений COVID-19

Вони майже завершили свій шлях. Свою чорну справу. Вони прибрали Дональда Трампа, цей останній бастіон боротьби. І зараз між пануванням над світом і ними стоять лишень прості українці. Які дарують надію. А за це можуть знищити. Саме тому так страшно за сміливців, які зараз їдуть до Києва, прикриваючись купленими сертифікатами про вакцинацію. На шляху яких стоять всі темні сили планети й погана погода.

Проте, надія помирає останньою. Поки в нас лишається надія, поки є сили на боротьбу, поки включили на повну транслятори 5G, поки українці ще можуть народжувати дітей, треба боротися", - завершує Фурса.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини