MENU

Вчені назвали найефективніший спосіб схуднути

2203 1

Вчені назвали найефективніший спосіб схуднути

Вчені з Великої Британії та Нової Зеландії в рамках порівняльного дослідження виявили, що найважливіший фактор ефективності дієт для зниження ваги при діабеті другого типу – скорочення калорій. Їхні висновки були опубліковані в журналі Європейської асоціації з вивчення діабету Diabetologia, пише Кореспондент, інформує UAINFO.org.

Дослідники проаналізували 19 попередніх систематичних оглядів, складених на основі даних баз MEDLINE (Ovid), PubMed, Web of Science та Кокранівської бібліотеки до травня 2021 року.

В основу аналізу лягли дані ефективності дієт для схуднення та досягнення ремісії у хворих на діабет другого типу.

Зазначається, що крім генетичної схильності, початок діабету другого типу часто пов'язаний з надмірною вагою. Саме зниження ваги має вирішальне значення для лікування та ремісії цукрового діабету другого типу.

Достатня втрата ваги може видалити аномальний жир з печінки та підшлункової залози і відвернути захворювання.

Результати аналізу показали, що найбільше зниження ваги досягається за допомогою дієт з дуже низьким вмістом калорій, в яких замість висококалорійних натуральних продуктів використовують замінники.

Читайте також: "Дієта – це дуже індивідуальне питання". Наталя Могилевська розкрила секрети свого схуднення

Наприклад, при обмеженні до 830 кілокалорій на день протягом 12 тижнів з подальшим дотриманням дієти з відносно низьким вмістом жирів і високим вмістом вуглеводів, показники ремісії протягом року склали 46-61%.

Для порівняння, при низьковуглеводних дієтах показники ремісії набагато нижчі і становлять 4-19%.

Ще вищі показники при повній заміні звичних продуктів на низькокалорійні. При енергетичному рівні споживання 400-500 кілокалорій на день протягом 8-12 тижнів середнє зниження ваги у спостережуваних становило 6,6 кілограма.

Низькокалорійні дієти, які рекомендують обмежити енергетичне споживання 1000-1500 кілокалоріями на день, дозволили знизити вагу на 2,4 кілограми за 12-52 тижні.

Читайте також: "Приголомшлива трансформація". Солістка гурту "Kazka" розповіла, що завдяки "Танцям з зірками" схудла на 20 кг

Приблизно такою ж невисокою ефективністю, на думку авторів, мають знежирена, низьковуглеводна або середземноморська дієта.

Вчені вважають, що до стійкої втрати ваги призведе лише постійне перевищення витрачання калорій над їх споживанням, і для цього найкраще підходять низькокалорійні дієти, незалежно від того, яке співвідношення жирів і вуглеводів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Кореспондент


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини