MENU

Вбивство Шеремета: суд зняв електронний браслет з Антоненка

418 2

Вбивство Шеремета: суд зняв електронний браслет з Антоненка

Шевченківський районний суд Києва продовжив строк дії запобіжного заходу обвинуваченому у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, ветерана АТО Андрія Антоненка у вигляді нічного домашнього арешту до 24 лютого, але при цьому зняв з нього електронний браслет.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу, інформує UAINFO.org.

«Суд ухвалив: клопотання прокурора про продовження Антоненку строку дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту задовольнити частково. Продовжити Антоненку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у певний період доби — з 23:00 по 6:00. Строк дії запобіжного заходу встановити 2 місяці — по 24 лютого 2022 року включно», - поінформувала головуюча суддя Оксана Голуб.

У коментарі Укрінформу адвокат Антоненка Дмитро Круговий уточнив, що суд зняв з Антоненка електронний засіб контролю і змінив йому місце відбування домашнього арешту, оскільки, за словами захисника, Антоненко змінив місце проживання.

Читайте також: Deutsche Welle: П'ять років без Павла: чому вбивство Шеремета досі не розкрите?

Також суд продовжив нічний домашній арешт для іншої обвинуваченої у цій справі — Юлії Кузьменко (по 24 лютого), і продовжив строк дії обов’язків для ще однієї обвинуваченої по цій справі — Яни Дугарь (також по 24 лютого).

Після цього суд відклав розгляд цієї справи до 21 січня.

Як повідомлялося, Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року у центрі Києва: авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою.

12 грудня 2019 року тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозр лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко, медсестрі парашутно-десантного батальйону Яні Дугарь і ветерану АТО Андрію Антоненку.

Читайте також: Пленки Шеремета: самый главный вопрос, который можно адресовать не только полицейским, но и Зеленскому

У вересні 2020 року обвинувальний акт щодо них направили до суду. Обвинувачувані заперечують причетність до вбивства Шеремета.

4 січня було оприлюднено аудіозаписи, на яких нібито посадові особи КДБ Білорусі обговорюють усунення політичних опонентів, зокрема, Шеремета. Ексспівробітник білоруського спецназу Ігор Макар, який передав українській поліції аудіозаписи, 19 січня дав свідчення в Києві у справі про вбивство Шеремета.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини