MENU

Дочку Медведчука не пустили навчатися у Швейцарію. Та це жорстоко відправляти своїх дітей у прогнилий світ Заходу, де вони ризикують підхопити заразу гейства та бактерію непослуху – Фурса

1454 3

Дочку Медведчука не пустили навчатися у Швейцарію. Та це жорстоко відправляти своїх дітей у прогнилий світ Заходу, де вони ризикують підхопити заразу гейства та бактерію непослуху – Фурса

"Дочку Мєдвєдчука не пустили навчатися у Швейцарію. Санкціі. Підняли галас... Ви не розумієте… Вони чому своїх дітей відправляють вчитись у швейцаріі і лондони, каліфорніі і сорбони, хоч торочать про зовнішнє управління і загниваючий захід. Тому що потрібно знати ворога в обличчя. Тому що їм треба розуміти, як саме загниває", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Сергій Фурса, інформує UAINFO.org.

"Тому вони жертвують найдорожчим. Своїми дітьми. Відправляють їх у тил ворога. Щоб ті вивчили як працює Захід. Діти йдуть на це, щоб батьки тримали оборону. Вони вивчають ворога, розуміють як він діє і батьки тут можуть ефективніше протидіяти зовнішньому управлінню. Чому діти? Тому що тільки дітям вони можуть довіряти на 100%

І так, це жорстоко. Відправляти своїх дітей у прогнилий світ Заходу, де діти ризикують підхопити заразу гейства, вірус невігластва, бактерію непослуху. І ця жертва має дати зрозуміти, наскільки ці люди віддані ідеї русського миру. Вони ладні пожертвувати власними синами і дочками заради того, щоб діти їх виборців залишилися вільними від спокус Заходу.

Читайте також: Дочери Виктора Медведчука аннулировали швейцарскую визу

Вони б хотіли пожертвувати собою. Але це неможливо. Не може відомий адвокат Медведчук їхати навчатися у Швейцарію. Запізно. Бо тоді світова закуліса все зрозуміє відразу. Вони навіть вимушені для прикриття класти гроші в західні банки, купувати маєтки на лазурному узбережжі, хоч рідна Кирилівка завжди миліша. Це все заради справи. Справи їхнього життя.

Справи нашого життя, бо вони кладуть життя своє і своїх дітей для порятунку нас з вами від клятого Заходу. Вони своїм прикладом показують, як це небезпечно. Вони як герої коштують отруєну страву тільки заради того, щоб ми вижили. І щоб виробити імунітет. Щоб розуміти, як боротися проти хтивого ворога.

Читайте також: У декларації Медведчука виявили недостовірні відомості на рекордну суму

Тому це не горе для Мєдвєдчука. Навпаки. У глибині душі він навіть щасливий, що санкції не дали його дочці поїхати на завдання. Дозволили залишитися у лоні православ'я, де можна кожного вечора набиратися сил, цілуючи святі мощі.

Але це провал. Провал операції по порятунку русського миру. І якщо одного дня ви прокинетесь поряд з дружиною, але зрозумієте, що ви гей, або що вам сильно кортить змінити стать, або зрозумієте, що Путін не є святим і не відправлений на Землю для порятунку людства - то знайте, це тому, що Захід не зупинили, це тому, що в один день Захід зрозумів, як йому протистоять і залишив дочку Мєдвєдчука вдома", - завершує Фурса.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини