MENU

Ближче до влади

778 0

Без смартфона важко уявити робочий чи вихідний день. У багатьох галузях використовуються мобільні програми, щодня створюється велика кількість нових програм, які спрощують наше життя.

Deputy — додаток від української команди

Для тих, хто має пропозиції для місцевої влади, і для мешканців, які бажають підтримати ініціативу свого міста, існує чудова альтернатива очікуванню в чергах держустанов. Нещодавно було запущено програму для більш легкого та комфортного спілкування населення з місцевими депутатами.

Deputy – це унікальна недержавна та неполітична платформа, яка автоматизує роботу депутатів, зокрема громадський прийом та звернення виборців по всій Україні. Додаток є ефективним інструментом збору та аналізу проблем міста.

Історія створення Deputy

Додаток був запущений у серпні 2021 року завдяки ініціативі небайдужих та соціально активних українців. Розробники Deputy — команда стартаперів, яка отримала грант ($25000) від Українського Фонду Стартапів (USF) та стала переможцем Національного конкурсу інноваційних рішень East Code 2021 у категорії «Самоврядування та залучення громадян». Один із творців Deputy — колишній депутат Київської міської ради Юрій Дідовець, який працював із виборцями понад двадцять років.

Основна мета команди творців програми на 2022 рік – пряма взаємодія з додатком «Дiя».

Інструкція для користувачів

Додаток Deputy - інтуїтивно зрозумілий і максимально простий у використанні, розібратися в ньому не важко.Щоб розпочати роботу, виконайте кілька простих дій:

1. Завантажте програму Deputy у телефон (доступно для пристроїв з операційними системами iOS та Android).

2. Зареєструйтеся за номером телефону (відкрийте програму на смартфоні та дотримуйтесь підказок).

3. Подайте своє перше звернення до місцевого депутата.

Після подання заяви можна самостійно в онлайн-режимі відслідковувати, коли депутат прийняв у роботу звернення, що місцева влада робить для вирішення проблеми і коли очікується результат. Після подання звернення відповідь буде надана протягом 10 днів, хоча іноді термін може збільшуватись до 1 місяця.

Чим корисний мобільний додаток Deputy

На сьогодні команда Deputy залучає місцевих депутатів усіх міст України до використання програми. Якщо ви не змогли знайти в системі депутата, який закріплений за вашим виборчим округом, можна самостійно запросити його: знайдіть потрібне вам у розділі «Депутати» і натисніть на відповідну кнопку.

Завдяки цьому додатку користувачі отримують можливість:

• повідомляти про будь-яку проблему, що їх турбує, шляхом подання заяви;

• проходити різні опитування від місцевої влади;

• брати активну участь у житті свого міста та району;

• оцінювати ефективність роботи депутатів

Як і будь-який сучасний додаток, Deputy піклується про своїх користувачів - захищає персональні дані та не передає їх третім особам без згоди користувачів.

Якщо ви активний громадський діяч і вам небайдуже майбутнє вашого міста, завантажуйте Deputy. До речі, громадяни можуть користуватися програмою абсолютно безкоштовно, а депутати після закінчення пробного періоду оплачують щомісячну підписку.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини