MENU

"Mom’s Time": 25 лютого Асоціація CHILD.UA в межах програми Autism Friendly Space організовує зустріч для матусь, які виховують діток з інвалідністю

145 0

25 лютого 2022 р., Асоціація CHILD.UA в межах програми Autism Friendly Space організовує  ресурсну зустріч "Mom’s Time" для матусь, які виховують діток з інвалідністю. 

Про це повідомляється на сайті асоціації, інформує UAINFO.org.

Приймає: Premier Hotel Rus, вул.Госпітальна, 4, Зала "А", м.Київ 

Дата та час: 25 лютого  з 10:30 до 15:00 

Місія — допомагати жінкам знаходити ресурс і гармонію в собі. 

Тривожні новини, чергування карантинів і невизначеність попереду – це складне випробування для кожної людини. Очевидно, що сім᾿ї, які виховують дітей з інвалідністю, знаходяться в зоні підвищеного ризику. Серед постійної метушні, побуту на навантеження, жінка, перестає розуміти себе. Настає внутрішнє спустошення. Але ми глибоко переконані, що в кожній берегині, є творчий початок.  

«Mom’s Time» — це своєрідне перезавантаження для матусь діток з аутизмом, можливість перевести дух, відволіктися від буднів і зануритися в світ чарівності та жіночості. Це простір для развитку, допомога і підтримка берегиням на шляху до внутрішньої гармонії.  

На прекрасну половину людства очікує:   

  • знайомство  

  • власні історіі життя, що надихають  

  • виступ досвідченого психолога 

  • presents від партнерів 

  • photoset 

  • фуршет  

Запрошені гості, які поділяться історіями життя та своїм досвідом: 

  • Співачка Мята 

  • Олена Царенко, фахівчиня - аналітик телеканалу UA ПЕРШИЙ, громадська діячка, членкиня ВГО Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень. 

  • Богдана Тимощук, заступниця голови постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. 

Експерти заходу:  

Наталія Турбіна, магістр клінічної психології Університету Луї Пастера (Франція), сертифікований психоаналітик, навчаючий аналітик і супервізор Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій (Австрія), практик і дослідниця психоаналізу, викладач, членкиня Психоаналітичного дивізіону Національної психологічної асоціації України. 

Читайте також: Євгенія Тимошенко: Створення безпечного середовища для дітей з особливими потребами – одне із важливих завдань для суспільства  

Павло Рубан, психолог центрів реабілітацій для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень. Член правління Благодійного товариства «Джерела». 

Це буде насичений захід, в перебігу якого хотілося б, щоб мами перевели дух, відволіклися від буднів і занурилися в світ чарівності та жіночості. 

Акредитація за тел.: 0504138350, е-mail: [email protected] 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини