MENU

Психолог пояснила, як концентруватись на роботі під час війни

592 0

Як просто брати та працювати, коли весь час на екрані бачиш повідомлення про ще одні переговори, обстріли, гуманітарні коридори, знівечені міста? Маємо для вас декілька порад.

Попри продовження війни з Росією, українці вже зрозуміли, що потрібно повертатись до роботи та платити податки, щоб відновити економіку України.

Психолог Алла Каун дала кілька порад, як концентруватись на роботі під час війни.

Про це йдеться в телеграм-каналі "Психологічна підтримка", інформує UAINFO.org.

  • З'ясуйте для себе, для чого ви зараз працюєте. Щоб зберегти дохід для своєї родини, щоб бути корисним суспільству, щоб підтримати економіку, щоб не сидіти без діла. Поставте мету та домовтесь із собою про її значущість.

  • Ставте перед собою невеликі завдання на наступну годину чи дві. Відмічайте для себе, що ви впоралися. Для вашої психіки це буде сигналом, що ви живі та готові діяти далі.

  • Чергуйте роботу з тими видами діяльності, що допомагають вам справлятися зі стресовими ситуаціями.

  • Знайдіть для себе відповідь на питання: "Що у моєму минулому допомагало мені проживати важкі та кризові моменти?".

"Для прикладу це може бути молитва, самомасаж, телефонна розмова з близькими, дихальна вправа, сльози, навчання, роздуми на кухні, в’язання, обійми, смачна їжа, водні процедури й т.д", - радить експерт. - "Це ваша стратегія. Чергуйте робочі завдання з діяльністю, з якою вам вдається зняти стрес".

  • Постійно будьте в контакті із собою і перевіряти, а чи маєте ви достатньо сил, щоб працювати. Якщо є сумнів, краще відновитися використовуючи стратегію чергування діяльності. 

  • Так, ви були дуже сильними та працездатними до війни, я впевнена, але зараз ваша психіка переживає травматичну подію. Переглядаючи постійно рівень власної "батарейки" та надаючи собі спокій, ви суттєво знижуєте можливість розвитку симптомів ПТСР.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини