MENU

Вступна кампанія в умовах війни: абітурієнти здаватимуть спрощений аналог ЗНО - Шкарлет

402 0

Централізований мультипредметний онлайн-іспит можна буде складати в Україні, крім тимчасово окупованих територій та в країнах Східної Європи.

Під час цієї вступної кампанії абітурієнти здаватимуть спрощений аналог ЗНО, так званий національний мультипредметний тест.

Про це на брифінгу повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, інформує UAINFO.org.

"Буде спрощений аналог ЗНО, так званий національний мультипредметний тест для вступу на здобуття вищої освіти на всі спеціальності і бюджетні місця, а також на кон’юктурні і медичні спеціальності. Національний мультипредметний тест - це українська мова, математика, історія України. Їх вивчають усі в приблизно в однакових умовах і українська мова та математика є обов’язкові предмети. Він наголосив, що історія України є принципово важливою під час війни і хотіли б зберегти її в частині цього тесту. Йдеться про один комплексний тест із трьома оцінками, які оголошуються одразу після його закінчення", - наголосив він

За його словами, подання документів та підтвердження місця навчання буде відбуватися через Інтернет. При цьому додав, що передбачено максимум один централізований онлайн-іспит і можливість переривання цього іспиту при повітряній тривозі. Міністр зазначив, що передбачені індивідуальні усні співбесіди і творчі конкурси, які можна буде проводити дистанційно.

Шкарлет зазначив, що централізовані іспити можна буде складати в Україні, крім тимчасово окупованих територій та в країнах Східної Європи. Основні, додаткові та спеціально організовані сесії централізованих іспитів будуть проводитися не одноразово, а мінімально впродовж 10 днів мінімум по два рази на день. За його словами, передбачено також й можливість вступу без централізованих іспитів.

За його словами, при наборі курсантів до військових і правоохоронних закладів освіти важливо залучення добровольців сил територіальної оборони, ЗСУ, рятувальників, правоохоронців, які зарекомендували себе у цей військовий час.

Шкарлет зазначив, що мотиваційний лист буде можливість подавати через єдину державну базу з питань освіти. За його словами, такий лист на бюджет застосовується для рейтингування вступників з однаковим конкурсним балом, а при вступі на контракт може бути основою для рейтингування вступників.

На рівень фаху молодшого бакалавра при вступі на основі базової середньої освіти ми закладали такі умови: спеціальності з творчим конкурсом - творчий конкурс є безумовним і єдиним інструментом оцінки. На всі інші спеціальності на бюджет подається індивідуальна усна співбесіда, на всі інші спеціальності на контракт лише мотиваційний лист.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини