MENU

Дослідники дізналися, звідки півстоліття тому на Землю надійшов інопланетний сигнал

2152 0

Дослідники дізналися, звідки півстоліття тому на Землю надійшов інопланетний сигналВражений тим, наскільки точно характеристики отриманого сигналу збігалися з очікуваним характеристиками міжзоряного сигналу, Ейман обвів відповідну йому групу символів на роздруківці й підписав збоку «Wow!». Від цього підпису і пішла назва сигналу.

Сильний вузькосмуговий радіосигнал, відомий як сигнал «Wow!» («Ого-го!»), який був зареєстрований доктором Джеррі Ейманом уночі 15 серпня 1977 року під час роботи на радіотелескопі «Велике Вухо» в Університеті штату Огайо, міг виходити від сонцеподібної зірки, розташованої на відстані 1 800 світлових років від Землі у сузір'ї Стрільця.

Як тривалість сигналу «Wow» (72 секунди), так і графік його інтенсивності за часом відповідають очікуваним характеристикам позаземного сигналу.

Астроном-аматор Альберто Кабальєро, знаючи, що приймачі телескопа «Велике Вухо» вказували у напрямку сузір'я Стрільця, переглянув каталог зірок супутника Gaia Європейського космічного агентства та виявив зіркову систему, з якою, можливо, було відправлено загадкове послання, інформує UAINFO.org з посиланням на Naked Science.

Читайте також: Астрономи помітили одну з найбільших структур, які будь-коли бачили в Чумацькому Шляху

Кабальєро знайшов сонцеподібну зірку - 2MASS 19281982-2640123, яка знаходиться приблизно в 1800 світлових роках від Землі. Її температура, діаметр і світність майже ідентична Сонцю.

На підставі цих даних астроном-аматор припустив, що саме навколо зірки 2MASS 19281982-2640123 обертається планета, з якої надійшов сигнал «Ого-го!».

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини