MENU

Зловісні передбачення Нострадамуса на 21 століття. До чого готуватися?

3193 0

Зловісні передбачення Нострадамуса на 21 століття. До чого готуватися?

Мішель де Нострадам (більш відомий як Нострадамус) був знаменитим астрологом, алхіміком і провісником. Відомо, що в 1555-му році він опублікував книгу "Пророцтва", де записані 942 катрена (чотиривірші), що описують долю людства до 3797 року. УНІАН розповів про те, що з його передбачень збулося, а які події нам ще належить пережити, інформує UAINFO.org.  

Унікальність катренів Мішеля де Нострадамуса

Дослідники його передбачень стверджують, що в 1550 році алхімік почав видавати альманах "Сторіччя", пророцтва в якому будуть розписані по місяцях на кожен рік. Через 5 років, в 1555 році, він видав першу частину цієї книги, що отримала назву "Пророцтва". 

Катрени були написані на чотирьох мовах (грецька, старофранцузька, італійська та латинь). Ніяких точних дат, імен або назв країн - щоб не провокувати паніку і хаос. Такий підхід Нострадамуса дозволив майбутнім поколінням тлумачити пророцтва на свій розсуд.

Таблиця прогнозів Нострадамуса - минуле

Люди, які приділяють величезну кількість часу трактуванню чотиривіршів Нострадамуса, виділяють кілька пророцтв, що збулися. У XXI столітті можна говорити про них, як про трагічні події, що відбулися.

Друга світова війна і Адольф Гітлер

У Західній Європі в сім'ї бідних людей народиться дитина. Вона захопить багатьох своїми промовами, а слава про неї дійде до східних земель. Люті голодні звірі перейдуть річки, а світ буде битися проти Хістера.

У 1888 році в не особливо заможній родині дійсно народжується хлопчик. Через кілька років, після Першої світової війни, він стає лідером нацистської Німеччини, а ще пізніше розв'язує кровопролитну війну проти СРСР. Що таке "Хістер" дослідники до кінця не розуміють, можливо, це була помилка провісника.

Читайте також: Пять страшных пророчеств Нострадамуса, которые сбылись

Хіросіма і Нагасакі

Небесна стріла протягне крило смерті - велике завоювання. Гордий народ буде убитий каменем, скинутим з дерева. Чутки про щось жахливе, створене людиною, призведе до винищення всього живого.

В кінці 1945 року США скидають атомні бомби на японські міста, внаслідок чого помирає величезна кількість людей. Історики вважають, що під Каменем, скинутим з дерева, провидець мав на увазі ядерні "гриби", які з'являються після вибуху бомби.

Вбивство Джона Кеннеді

На великого обрушаться нещастя з даху. У цьому звинуватять невинного і вб'ють його.

Відомо, що Джон Кеннеді був застрелений снайпером під час візиту в Даллас. Снайпер стріляв з височини, за деякими даними - з даху або верхнього поверху багатоповерхового будинку. У вбивстві звинуватили Харві Лі Освальда, який помер у камері до суду.

Передбачення Нострадамуса на 2023 рік і далі

Сучасні історики знаходять в пророцтвах алхіміка відомості, які можна адаптувати до нинішніх реалій. УНІАН наводить як приклад чотири найбільш лякаючих тлумачення.

Голод і лиха

Ніяких абатів, ченців, послушників, яким потрібно вчитися. Мед буде коштувати набагато дорожче, ніж віск для свічок. Ціна пшениці стане настільки високою, що людини будуть в жаху. А їх побратими готові будуть їсти один одного від відчаю

Саме так описав Нострадамус події, які зараз вже не здаються такими божевільними. За даними ООН, через вторгнення Росії в Україну продовольча криза торкнулася всього світу, а перспективи голоду стають досить реальними.

Читайте також: Cистему предсказания терактов за неделю до их совершения разработали ученые

Міграція населення

Від крові і голоду більше бід. Сім разів наближайся до морського пляжу ... Голод, місто взято, полон.

Експерти відзначають, що кількість біженців, які приїхали в Європу через війну, перевищила всі можливі показники попередніх років. Сталося це через регулярні обстріли, окупацію та відсутність умов для життя у багатьох українців.

Падіння астероїда

Новий, стрімкий і раптовий дощ. Він зупинить дві армії. Небесний камінь, який принесе пожежі, а море зробиться кам'янистим. Буде багато смертей на суші і на морі.

Нострадамуса в цьому передбаченні підтримувала і Ванга, стверджуючи, що руйнівне небесне тіло зіткнеться з Землею. Точна дата, звичайно ж, невідома, але наслідки будуть катастрофічними.

Вибух у Середземному морі

Сорок років не буде веселки... суха земля стане більш висушеною, і будуть великі повені.

Алхімік бачив, що в XXI столітті люди зроблять щось, що змінить клімат на Землі. Сучасні дослідники пов'язують це передбачення із застосуванням ядерної зброї. Якщо це трапиться, будуть не тільки людські втрати, а й повне "оновлення" життя на планеті.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини