MENU

Виконати умови ЄС щодо статусу кандидата, поставлені перед судовою системою України, можливо – голова ВС

159 0

Виконати умови ЄС щодо статусу кандидата, поставлені перед судовою системою України, можливо – голова ВС

Голова Верховного суду Всеволод Князєв переконаний, що Україна до кінця року зможе виконати всі умови щодо судової реформи та Конституційного суду як кандидата на вступ до Євросоюзу.

Про це він сказав у інтерв’ю Укрінформу, інформує UAINFO.org.

"На мій погляд, ми маємо всі можливості для того, щоб виконати ці умови до грудня цього року. Верховний суд дуже швидко включився у роботу щодо виконання вимог, які ставляться перед Україною. 23 червня на запит міністерства юстиції Верховним судом під моїм кураторством було підготовлено листа, в якому Верховний суд надав конкретні пропозиції щодо швидкого вирішення питань, які від нас вимагаються в частині судової реформи", – пояснив Княхєв.

За словами голови ВС, передбачено швидкі конкретні заходи – необхідно лише схвалення Мінюсту, в цілому керівництва країни.

Читайте також: У Кабміні пояснили, що для України означає статус кандидата в ЄС

Князєва звернув увагу на перелік завдань щодо реформи, Серед них: реформа відбору суддів КСУ, органів суддівського врядування, антикорупційна діяльність, а також посилення захисту прав інтелектуальної власності на території України.

14 червня Володимир Зеленський під час онлайн-прес-конференції для представників ЗМІ Данії нагадав, що було багато щодо реформування правоохоронної та судової систем в Україні. Зокрема, проголосовані й запрацювали два основні закони щодо судової реформи, які не вдавалося ухвалити протягом 30 років незалежності.

Читайте також: "Початок довгого шляху". Боррель привітав надання Україні статусу кандидата у члени ЄС

"Але все, що ми робили стосовно антикорупційної структури, в судовій реформі, не пов’язано зі вступом в ЄС, а це для себе, для України. Ми хочемо, щоб Україна була швидкою, сучасною, без будь-якої бюрократії", – підкреслив він. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Укрінформ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини