Наслідки війни: у Британії росіяни не можуть ані продати, ані купити нерухомість
Десятиліттями росіяни скуповували у Британії елітну нерухомість / фото getty images
Велика Британія з початку війни показала себе чи ненайбільшим прихильником України. Так, у лютому країна скасувала свої так звані "золоті візи" для багатих інвесторів, а у травні оголосила про плани нового законопроекту про економічні злочини. Він має на меті виявляти власників майна у Великій Британії та боротьби з незаконним фінансуванням.
Про це повідомляє Reuters, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.
Місцеві ріелтори очікували, що у зв'язку з ситуацією почнеться масовий розпродаж російської нерухомості за зниженими цінами в Лондоні. Однак ситуація склалась протилежна. За словами Генрі Шервуда, директора одного з агентств, що спеціалізується на нерухомості вартістю від п'яти мільйонів фунтів стерлінгів, усі сторони стали значно обережнішими.
Читайте також: Велика Британія вдарила санкціями по нафтопереробній галузі РФ
Якщо спочатку всі питали в агенції, чи не розпродують росіяни свої елітні будинки та квартири, то згодом попит впав. Багато хто не хоче мати з росіянами та санкційною нерухомістю нічого спільного.
Водночас самі росіяни не можуть ані купити, ані продати нерухомість у Британії. Проблеми виникають ще на етапі пошуку адвоката, готового допомогти здійснити угоду. Страждають також і орендарі, у тому числі студенти, які мають труднощі з переказом коштів через санкції.
Читайте також: Військовий експерт пояснив, чому в Росії забили на сполох через литовські санкції
Співзасновник ріелторської компанії Марк Поллак додав, що багаті росіяни не купують і не продають необов'язково тому, що цього не хочуть. Вони або не можуть це зробити, або, ймовірно, очікують покращення політичної ситуації у світі.
Як відомо, у середині 2000-х Лондон став неофіційною столицею російської розкоші, де олігархи купували люксову нерухомість у престижних районах. Зараз росіяни стали набагато активніше придивлятися до країн Близького Сходу — Саудівської Аравії, Катару, Єгипту, Бахрейну.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки