MENU

Розумний дім: чи вартий він Вашої уваги?

523 0

Про те, що в будинку майбутнього можна жити більш, ніж комфортно, написано сотню фантастичних книг та статей. Сьогодні мрія фантастів — Розумний Дім, де за всі функції життєдіяльності відповідають комп’ютери, стає реальністю. Якщо коротко висловити основні характеристики такого будинку, можна обійтися кількома словами: комфорт, функціональність та енергоефективність.

Про це для HTG пише спеціаліст Андрій Глемба.

Що ж це за чудо та чи варто розробляти проект такого будинку, а також які етапи потрібно пройти перед тим, як забезпечити себе та свою родину комфортабельною та неперевершеною обслугою, давайте поговоримо сьогодні відверто.

Багатофункціональні системи «Розумний дім», які забезпечують комфорт та безпеку житла, з кожним роком набирають все більшої популярності. По-перше, це пов’язано з підвищенням технологічної грамотності простих людей на тлі розвитку цифрової промисловості. По-друге, таке обладнання поступово дешевшає, що робить його доступнішим для широких мас населення. В даний час системи “Розумний дім” встановлюються як на житлові, так і на комерційні об’єкти нерухомості: квартири, котеджі, офіси, готелі, SPA-центри.

Компанія Умный Дом – Home Technology Group / HTG пропонує Вам разом з нашими фахівцями відправитися в захоплюючу подорож та розробити, насамперед, проект будинку своєї мрії.

Ми завжди готові супроводжувати Вас на цьому шляху та допомагати в тому, щоб саме Ваш будинок мрії став саме тим помешканням, в якому Ви всією своєю родиною зможете прожити безліч приємних миттєвостей та отримати справжню насолоду від кожної хвилини перебування в родинному гніздечку.

Які ж кроки потрібно зробити для того, щоб отримати в підсумку якісний проект «Розумного будинку» та насолоджуватись потім всіма перевагами такого помешкання?

1. Проектування

Проектування на основі розробленого разом із замовником технічного завдання включає розробку пакета робочої документації, формування пояснювальної записки, створення кабельних журналів, розробку монтажних схем, кошторисної документації та затвердження пакета документації сторонами.

2. Комплектація та монтаж

Після затвердження проектної документації проектна група узгоджує із замовником специфікації для закупівлі необхідного обладнання та матеріалів. Поетапно ведуться роботи з прокладання кабелів та монтажу інженерних мереж, а також встановлення обладнання.

3. Налаштування

На даному етапі ведуться роботи з пусконалагодження встановленого обладнання та програмування функцій систем залежно від персональних переваг, обраних Вами особисто.

4. Сервіс

Після здачі об’єкта ми беремо на себе зобов’язання щодо консультування та навчання замовників роботі з системами, проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування систем на основі договірних зобов’язань.

Це основні 4 кроки, які потрібно зробити для того, щоб отримати свій власний «Розумний дім» та потім насолоджуватися всіма привілеями, які Ви зможете отрииати в результаті втілення всіх Ваших побажань та забаганок.

Як управляти Розумним Будинком?

Управління всіма інженерними підсистемами та побутовими приладами відбувається за допомогою універсальної панелі дистанційного керування, комп’ютера чи телефону. На екрані панелі відображені всі пристрої, підключені до системи «Розумний Дім». І кожним з них Ви можете керувати. Один дотик до екрану і Ви легко керуєте приладами: включається світло, музика або кондиціонер. Ви можете налаштувати керування таким чином, щоб одна кнопка закривала штори, вимикала світло та музику та зачиняла двері. І назвати цей сценарій – «Сон». Ви можете створювати будь-які сценарії для Вашого будинку і кожен із таких сценаріїв включатиметься натисканням однієї кнопки.

А ще Ваш «Розумний Дім», як і будинок, створений у фантастичному світі Рея Бредбері, зможе розмовляти з господарем: вітати його, повідомляти, що доручення виконано.

Ваш «Розумний Дім», про який будуть ходити легенди, як це не дивно, може стати не вигадкою письменника-фантаста, а реальністю, яка буде створена Вашою вільною фантазією та роботою наших талановитих інженерів.

Звертайтеся до професіоналів своєї справи.

Ми завжди готові Вам допомогти!

Home Technology Group

+38(097) 742 82 52
+38(067) 288 80 96

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

HTG


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини