Дар'я Білодід після дворічної перерви виграла міжнародний турнір

395 0

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла етап Кубка Європи, який проходить у Ризі. Для 21-річної киянки це стало першим успіхом після перерви у два з половиною роки.

Білодід тріумфувала у ваговій категорії до 57 кг, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

У цій вазі наша співвітчизниця почала виступати з 2022 року, піднявшись із 48 кг. На турнірі в Латвії Білодід по черзі перемогла естонку Маркус Меріт, латишку Алісу Бульйоне, Юлі Снір з Ізраїлю та представницю Фінляндії Еріку Яухконен.

Востаннє Дар'я перемагала на Грандслемі у Парижі на початку 2020 року. Після цього Білодід взяла участь у семи турнірах (два "срібла", три "бронзи").

Зазначимо, що у перший день змагань збірна України з дзюдо здобула сім медалей. Окрім Дарії, "золото" на рахунку Анастасії Антипіної (63 кг) та Артема Хомули (73 кг). "Срібло" взяв Денис Тупицький у ваговій категорії до 60 кг. "Бронза" в активі Бекірбека Моргоєва (60 кг), Кирила Самотуга (60 кг) та Станіслава Сємкова (66 кг).