Україна виграла медальний залік в артистичному плаванні на чемпіонаті Європи

322 0

Українки виграли 8 золотих медалей (Фото:Ukrainian synchronized swimming)

Збірна України з артистичного плавання посіла перше місце у медальному заліку на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі.

На змаганнях українки були представлені у 8 дисциплінах з 12 та здобули 8 золотих нагород, вигравши всі фінали, у яких брали участь, пише НВ, інформує UAINFO.org.

Срібних та бронзових нагород в активі українок нема.

Друге місце в загальному заліку посіла Італія, третє - Іспанія.

Марта Федіна здобула 2 золота у технічній і довільній програмах. Марина і Владислава Алексіїви перемогли у технічній і довільній програмах дуетів. Команда здобула золоті медалі у комбінації, хайлайті, технічній і довільній програмах.

Раніше повідомлялося, що збірна Україна з артистичного плавання здобула золото в хайлайті на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті, який став найуспішнішим в історії нашої команди.