Ярослава Магучіх – чемпіонка Європи зі стрибків у висоту

224 0

Медаль Магучіх стала завершальною для України на цьому Мультиспортивному Євро.

Українська атлетка з першої спроби підкорила висоту 1.95 м. Цього було достатньо, аби виграти «золото», передає Укрінформ, інформує UAINFO.org.

Другою стала Марія Вуковіч із Чорногорії, третя - сербка Ангеліна Топіч.

Медаль Магучіх стала історичною для України - це перше «золото» нашої держави на чемпіонатах Європи саме у жіночих стрибках у висоту.

«Золото» спортсменці приніс стрибок на 195 см, який вона взяла з першої спроби, тоді як її основна конкурентка Марія Вукич з Македонії взяла ту ж саму висоту з третьої спроби. Це стало визначальним у боротьбі за найвищу нагороду.

Інша українка Ірина Геращенко взяла таку ж висоту, як і володарка бронзової нагороди – 193 см, зумівши підкорити планку у третій спробі. Однак цей стрибок не приніс Ірині медалі, оскільки конкурентки взяли висоту з першої спроби. Відтак Геращенко – п’ята у підсумку.

Третя учасниця фіналу з України, Юлія Левченко, зупинилися на висоті 186 см, поділивши дев’яте місце з чотирма іншими стрибунками.

"Золото" Магучіх – друге для України в легкій атлетиці на Євро в Мюнхені після перемоги Марини Бех-Романчук у потрійному стрибку та загалом п'ята медаль у цьому виді спорту.