Українка Бех-Романчук з рекордом сезону завоювала золото ЧЄ-2022 у потрійному стрибку. ВІДЕО

400 0

Марина Бех-Романчук стрибнула на 15,02, показавши найкращий результат європейського сезону.

Українська спортсменка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль у секторі для потрійного стрибка на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить у Мюнхені. У п'ятій спробі українка стрибнула на 15,02, показавши найкращий результат європейського сезону, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Зазначимо, що й інші результативні спроби Бех-Романчук були кращі, ніж результат срібної призерки Крістійни Мякеля. Для фінки 14,64 - національний рекорд. Бронзу завоювала Ханна Міненко з Ізраїлю.

Чемпіонат Європи. Легка атлетика

Потрійний стрибок. Жінки

• Марина Бех-Романчук (Україна) - 15,02
  • Крістійна Мякеля (Фінляндія) - 14,64
  • Ханна Міненко (Ізраїль) – 14,45

Відео переможного стрибка Марини Бех-Романчук:

Це перша медаль України в жіночому потрійному стрибку з 2014 року, а 15,02 м - це найкращий результат України в потрійному стрибку з 1996 року.

Досягнення Марини Бех-Романчук вражає ще й тим, що вона виступала в непрофільній дисципліні. Її основна спеціалізація - стрибки в довжину.

Додамо, що в цей день в Мюнхені також відбувся фінальний забіг на 400 метрів з бар'єрами, в якому українки виграли дві медалі. Вікторія Ткачук завоювала срібло - 54,30, а в активі Анни Рижикової бронза – 54,86. Для Ткачук це перша нагорода чемпіонату Європи, для Рижикової - четверта.