MENU

Фекальний насос з подрібнювачем: призначення та застосування

568 0

Фекальний насос з подрібнювачем: призначення та застосування

Фекальний насос — надійний помічник для власника приватного будинку, адже дає змогу швидко відкачати будь-які рідини, у тому числі в’язкі стоки. Таку помпу можна використовувати для осушення підвалу, поливу городу, обслуговування каналізаційної системи тощо. Серед усіх моделей особливе місце посідає фекальний насос з подрібнювачем.

Якщо стандартні каналізаційні помпи здатні пропускати рідини з включеннями діаметром до 30 – 35 мм, наявність вбудованого ріжучого механізму знімає це обмеження. Обертаючись на великій швидкості, такі леза здатні перемолоти засоби гігієни, волосся, залишки злитої в унітаз їжі та інше сміття. Також пристрій з подрібнювачем можна використовувати для поливу городу з природної водойми або накопичувального резервуару відкритого типу. У цьому разі ножі перемелють листя, водорості, дрібну фауну, що може слугувати додатковим добривом.

Завдяки подрібнювачу сам насос працює без поломок, а в трубах/шлангах не виникає засмічень. Найнадійніші моделі здатні впоратися навіть з дрібним камінням, однак наявність настільки твердих часточок повинна бути скоріше винятком, ніж правилом.

Різновиди подрібнювального механізму

Обираючи фекальний насос з подрібнювачем на сайті Свердловина, варто звернути увагу на тип вбудованого ножа. Це суттєво впливає на ефективність, надійність приладу, здатність перемелювати ті чи інші відходи.

  1. Ріжуча крильчатка. Найпростіший варіант подрібнювача, здатний впоратися зі згустками й іншими не надто твердими включеннями.

  2. Подвійний або потрійний ніж. Леза, розташовані перпендикулярно відносно одне одного, чудово підходять для нарізання складних забруднень, у тому числі вологих серветок, засобів гігієни тощо.

  3. Комбінований подрібнювач. У такому випадку потрійний ніж змонтований в парі з перфорованою мембраною, яка робить перемелену суміш ще більш однорідною. Така помпа підходить тільки для стоків, вміст яких можна перетворити на дійсно дрібні фрагменти, в іншому випадку діафрагма буде швидко засмічуватися.

Які насоси обладнані подрібнювачем?

Зазвичай подрібнювальний механізм вбудований в занурювані моделі. Ці найбільш потужні агрегати здатні підіймати стоки на висоту до 20 м. Такі насоси встановлюються на дно резервуара, водойми чи затопленого приміщення. Завдяки поплавковому механізму вони підходять для постійного використання в автоматичному режимі. Також подрібнювач встановлюється на компактні каналізаційні станції, призначені для монтажу безпосередньо в домі. Вони необхідні у випадку, коли сантехнічні прилади змонтовані нижче рівня колектора та/або якщо з інших причин неможливо забезпечити самопливне пересування стоків по трубі.

Таким чином, фекальний насос з ножем — особлива категорія обладнання, здатна вирішувати задачі, що не під силу звичайним каналізаційним помпам. Наявність ножів дещо підвищує вартість обладнання, проте воно незамінне для приватного, сільського й міського господарства.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини