MENU

Всього 7% українців не планують повертатися з-за кордону - опитування

229 0

36% респондентів висловлюють намір повернутися після того, як переконаються, що в місцевості, де вони жили, безпечно перебувати.

За результатами опитування центру Разумкова, переважна більшість тимчасово переселених за кордон українців планують повернутися в Україну і лише 7% респондентів не планують повертатися.

Про це Центр Разумкова повідомив у себе на сайті, інформує UAINFO.org.

"Даючи відповідь стосовно намірів повернення в Україну, 36% респондентів висловлюють намір повернутися після того, як переконаються, що в місцевості, де вони жили, безпечно перебувати, 35% - відразу після того, як закінчиться війна, 13% - через рік або через кілька років після закінчення війни, 7% - після того, як відновить роботу підприємство, на якому вони працювали або будуть впевнені, що знайдуть іншу роботу у себе вдома, 11% планують повернутися найближчим часом, а 7% взагалі не планують повертатися в Україну (серед тих, хто має постійну роботу в країні перебування, таких 18%)".

Читайте також: У ЄС підрахували, скільки українців стали біженцями через напад Росії

Додамо, що частіше планують повернутися найближчим часом жителі Західного (18%) і Центрального (15%) регіонів, тоді як серед біженців із Східного та Південного регіонів - лише 6%.

88% тих, хто планує повертатися в Україну, відповіли, що після повернення планують поселитися в тій же області, де проживали до війни, 7% - що планують поселитися в іншій області (переважно це жителі Східного регіону).

Читайте також: Через біженців з України в Польщі найнижче безробіття за останні 32 роки

81% респондентів відповіли, що мали роботу до війни. Серед тих, хто до війни мав роботу, лише 11% впевнені, що після повернення будуть працювати там само, де й працювали раніше, ще 34% сподіваються на це, 12% сподіваються знайти іншу роботу, а 36% ще не знають, де будуть працювати і чи їм вдасться знайти роботу.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини