Італія вчетверте стала чемпіоном світу з волейболу

279 0

В польському місті Катовіце завершився чемпіонат світу з волейболу серед чоловіків 2022 року. У фінальному поєдинку зустрілися волейболісти Польщі, які на двох попередніх світових форумах здобували золоті нагороди, та чинний чемпіон Європи збірна Італії.

Перший сет виграли господарі майданчика 25:22, але у другому італійці відповіли тією самою монетою 21:25. А далі гра вже йшла під диктування гостей. Збірна Італії взяла третій та четвертий сет 18:25 та 20:25, здобувши загальну перемогу з рахунком 1:3, інформує UAINFO.org з посиланням на Sport.ua.

Таким чином, італійські волейболісти стали вже чотириразовими чемпіонами світу. А збірна Польщі цього разу здобула срібні нагороди.

Чемпіонат світу з волейболу 2022 року. Чоловіки
Фінал. 11 вересня. Катовіце (Польща)
Польща - Італія

1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 20:25)

Бронзові медалі трохи раніше вибороли волейболісти Бразилії, які перемогли у матчі за 3 місце Словенію 3:1.

Національна збірна України під керівництвом головного тренера Угіса Крастіньша на цьому рурнірі  дійшла до чвертьфіналу, де поступилася команді Словенії в чотирьох партіях.