MENU

Пропагандистською зброєю ворога є і "хороші росіяни": у Міноборони пояснили, як РФ веде інформаційну війну

405 0

Пропагандистською зброєю ворога є і "хороші росіяни": у Міноборони пояснили, як РФ

"Просто нагадаю, що у нас з Російською Федерацією війна. Війну ворог веде всіма можливими методами та інструментами. Пропагандистська зброя так само вражає як ракети і використовуються вони паралельно - підсилюючи одна одну", - про це написала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, інформує UAINFO.org.

"Приміром, чому ми завжди просимо - не вихвалятись публічно яку допомогу ви привезли в шпиталь і не світити сам шпиталь?

Ми добре знаємо, що у росіян є координати шпиталів. Але для них важливо не просто влучити ракетою, а завдати одночасно ще й пропагандистський удар. 

Тому все, чим ми публічно вихваляємось з координатами і точними назвами, стає їхньою мішенню, в яку можна одночасно влучити двома видами зброї - ракетою та пропагандою.

Такою самою пропагандистською зброєю ворога є і «хороші росіяни». Вони справді можуть бути хорошими, але їх однозначно використають проти нас. Це наживка - як черв‘ячок на риболовному гачку.

Яка з них користь авторитарному російському режиму? Величезна! Бо коли вони є, то режим вже не такий ніби й авторитарний. Вже для противників санкцій і визнання Росії країною-терористом є гарний аргумент - там же є притомні відомі люди, лідери думок, давайте через них змінювати Росію і росіян.

Через «хороших» росіян вам запустять потім виправдання цій війні - боярє царя ввели в оману або якусь іншу маячню, не має значення яку.

Не плутайте поле битви. Нам «хороші» росіяни потрібні не в нашому інформаційному полі, а в російському - хай достукуються до своїх співгромадян.

Читайте також: Алла Пугачова попросила надати їй статус іноагента, як і Максиму Галкіну

А у нас з вами своя інформаційна задача - ми бережемо своє інформаційне поле від їхньої інформаційної експансії.

Ми з вами вже за ці півроку дійшли до найвищого рівня інформаційного супротиву - бо в нас не заходить жоден їх фейк, і жодна інформ.операція - все провалюється.

Вони навіть у співпраці з деякими «нашими» політ.силами не можуть ніяк розкрутити цю їхню провокацію про конфлікти у військово-політичному керівництві.

Минулого тижня знову запускали цю кампанію, знову стравлювали Банкову і Главкома, щоб ослабити наші центри прийняття рішень, але крім трьох «блогерів», двох «експертів» та одного «лідера думок» - ніхто у це інформаційне багно не вліз.

Бо наші люди вже добре навчились розрізняти яка саме інформація підриває державу під час війни", - завершує Маляр.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини