MENU

Волонтер: Люди, знаходячись у безпечних країнах, не припиняють допомагати Україні. Це заслуговує на вдячність, добрі слова і відзнаку!

85 0

Давно хотів написати пост про людей, які з самого початку війни хоч і знаходились за кордоном періодично-постійно підтримували та підтримують роботу нашої команди волонтерів, хоча б могли лише морально підтримувати в соц.мережах Україну у боротьбі з окупантом – ставлячи лайки та роблячи репости.

Насправді війна втомлює усіх, від хлопців, що більше ніж півроку без ротацій та майже без відпочинку, до простих людей. У відносно спокійних містах України є люди, які не переймаються війною і її результатами, хоча на щастя таких все ж таки меншість…Тому коли люди, знаходячись у безпечних країнах, не перестають допомагати, це заслуговує на вдячність, добрі слова і відзнаку!

Про це на власній сторінці у Facebook пише координатор волонтерського руху Олександр Ковтунінформує UAINFO.org.

Як історії про українських дітей чи літніх людей, що збирають та віддають останні кошти на ЗСУ надихають нас, так і надихають історії людей, які в своїх країнах не забувають нас, підтримують фінансово і завжди готові допомагати!

Ми хочемо подякувати:

- Норвегії (сім’я Natalia Rugland та Egil Rugland з самого початку багато коштів жертвують на допомогу українцям)

- Британії (мій друг Стефан Полатайко разом з родиною, друзями і знайомими відкривають збори коштів і потім надсилають в Україну)

- Сполученим Штатам (дякую Olena Sher за патріотизм та постійну підтримку)

- Данії (дякую Lesya Ignatyk-Eriksen за постійну допомогу Україні, організацію величезної гуманітарної допомоги, за надзвичайну важливу допомогу у перші дні війни, коли всі ще тільки приходили до тями!)

- Польщі  (дякую Петр Вдовухин, Rostislav Osipov, Masha Liashenko та іншим друзям)

- Португалії  (дякую Лариса Ромао за те, що недивлячись на невелику пенсію все одно намагається передати щось для військових!)

- Канаді  (дякую Олексій Баранкевич – завжди небайдужий до всього, що відбувається в Україні та завжди надаючий нам фінансову підтримку)

- Латвії  (дякую Евгений Лещук)

- Швеції   (дякую Anna Ericsson Romaniuk – за підтримку наших та інших гуманітарних проектів)

- Новій Зеландії (дякую Tamara Korostenska)

- Швейцарії  (дякую Патріку, якого нажаль немає на ФБ та іншим друзям з цієї чудової країни)

Дякуюємо всім, кого можливо не згадали, але точно раді тому, що завдяки вам у нас не просто є фінанси для допомоги ЗСУ та людям постраждалим від війни, у нас є мотивація і віра у ПЕРЕМОГУ, яку всі ми разом так чекаємо!

Одна з історій від Стефана Полатайко, який з народження живе в Британії:

- Моя подруга Sophie Kuzyk є власником магазина який продає листівки. Її дідо був з України, великий патріот і мене вчив в Українській школі у Вольвергамптоні. Вона третього покоління і має українські прапори у вікні магазина. Зайшла до неї стара ангичанка і дала її чек на £250 для України!!! Sophie її показала фотки твоєї роботи, волонтерства… Скромна жінка, не хотіла фоткатися…

Таких історій багато, більшість людей які допомагають нам - скромні і ніколи не напишуть про себе чи зроблять пост, які вони класні – вони роблять велику справу тихо, але з гарячим і люблячим серцем!

Дякуємо всім небайдужим, сміливим, щедрим та добрим людям! Разом до перемоги!

Слава Україні!

Якщо ви маєте можливість і хочете допомогти фінансово:

Координатор по Києву і Київській області – Олександр Ковтун

моб.тел. +380504465864

Приват 5363542020053337

Монобанк 5375411407233985

Для фінансової допомоги в іноземній валюті:

Через систему PayPal: 

– [email protected] (доларовий рахунок) 

– [email protected] (рахунок для допомоги в євро).

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини