MENU

Сила України – це її люди! Волонтерський рух ГО "Інститут Свободи Слова" надав звіт за січень 2024 року. ФОТО, ВІДЕО

63 0

Звіт за попередній місяць почну з подій останнього тижня, коли всі згадували події 2 річної та 10 річної давнини – початок війни та повномасштабної війни...

Хтось пропустив через себе все ще в 2014, хтось тільки починаючи з 2022. Але будемо чесні – з певними перервами війна триває вже СОТНІ років, почитайте історію "скільки разів Росія нападала на Україну" і ви все зрозумієте. А це означає, що український народ НІКОЛИ не можливо було повністю підкорити, він завжди знаходив сили піднятись і далі боротись за свободу і незалежність, за мову і культуру, за дітей і майбутнє. Тому через останні події зовсім по іншому усвідомлюєш історію України. Точно багато хто з нас через ці історичні події змінились досить сильно і назавжди.

Про це пише на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Ковтун, координатор волонтерського руху ГО "Інститут Свободи Слова", інформує UAINFO.org.

На жаль, ми не можемо впливати сьогодні на багато речей, що наразі відбуваються, але точно можемо впливати на все і змінювати все, що навколо нас!

Ми схиляємось і пишаємось нашими Героями і схиляємо голови перед їхнім подвигом з 2014 і по сьогоднішній день. Навіть зараз в цей час як я пишу цей пост, вони жертвують життям і здоров’ям, щоб ми ще один день були вільні і не втратили все, що у нас є.

Ми вдячні всім волонтерам, хто досі не зупинився!

Ми вдячні всім, хто допомагає фінансами, що ви досі знаходите можливість і підтримуєте наші збори, ЗСУ та цивільних людей, які опинились в скрутному становищі!

Сила України – це її люди! Так було завжди і я вірю так буде! Саме зараз коли допомога Заходу під великим питанням – тільки на людях тримається все! На жаль не на всіх, а на справжніх Героях.

Отже, звіт нашої Благодійної організації "Легіт" за січень 2024 року.

Добре, що в цьому році є 29 лютого, а то я б не встиг зробити в останній день звіт нашої волонтерської команди за попередній місяць, як ми завжди робимо. Нарешті всі фото-звіти отримані, фінанси пораховані, справи вже в історії.

Одразу хочемо подякувати нашим друзям-волонтерам і їх командам, які постійно нас підтримують і допомагають робити спільну справу! Це:

- Гуманітарна "Нова пошта" – ми економимо тисячі грн завдяки Вам і можемо їх спрямовувати ще більше на допомогу ЗСУ

- Жіночий рух "ЗА Майбутнє"

- Tetyana Başol і її спільнота Support Ukraine NOW Upper Austria

- Людмила Назарова

- «Hamburg for Ukraine“ (@hh4ua) та особисто Дмитро Прадко @dmitrypradko

- Tetiana Hresko, фонд Need You Onlus та особисто Adriano Assandri

- Команда Рестовратор. Картопляне військо та особисто Mykola Vas

- Благодійна організація "бф.вільні"

- Таня Ярема, Наталя Оріховська і їх солодка команда)

- Вся команда проекту "Допомога пораненим" - десятки дівчат і трошки хлопців)

- Наші Оксана Шахматенко, Бабушкино Золотце, Tanya Levitskaya, Наталія Матвеева, Валентин Лобунец, Aleksey Melnyk, Константин Меркулов, Serhiy Liber, Тамара Лавренчук, Артём Крупский, Сергей Палеха та багато інших

Окрема подяка супер волонтеру Сергей Побережский - про якого я згодом окремий пост зроблю)

Також ми безмежно вдячні всім, хто фінансами підтримує наші проекти і ініціативи. Без вас багато, чого б ми не реалізували. На жаль через те, що є обмеження в пості, то не зможу всіх "тегнути", але список імен і прізвищ тут і він далеко не повний:

Pavel Korol, Петр Вдовухин, Alexander Bozhko, Юлия Максименко і її друзі, Natalia Rugland та Egil Rugland, Lyudmila Bogdan, Тетяна Башол та її команда, Olena Sher, Natasha Kovtun, Anna Ericsson Romaniuk, Дмитро Шинкарчук, Константин Меркулов, Вячеслав Мандер, Бернадин, Oleksandr Voloshanivskyi, Oleg Ukhin, Андрій Тимофєєв, Ирина Пидсуха, Masha Liashenko, Тетяна Зубаренко, Марина Савченко, Vyacheslav Naumov, Татьяна Грушко, Snezhana Choon-Volokh, Анна Петрина, Сергей Семилетков, дмитро поліщук, Артем Боровлев, Наталья Сидоренко, Галина Рожкова, Alex Khitsyak, Александр Стародубов, Александр Чергикало, Olena Bazhan та Ігор Бажан, Oleg Konopatsky, Сергій Григорчук, Irina Pogrebnyak, Чорний Олег, Танюшка Нечитайленко, Alla Kasatka, Назарова Ірина, Anna Mubinova, Viktoriia Ustiuzhanina, Pavel Reznik, Андрей Кубрак, Marina Uditskaya, Тетяна Нікітіна, Мальвіна Дадикіна, Світлана Галицька, Іван Ільмеєв, Светлана Довженко, Игорь Федосеев, Анна Ільчук, Таня Воловик, Dmytro Kopylov, Александр Мороцкий, Zoryana Yakymiv, Михайло Дубінін, Ковбасюк Ірина, Volodymyr Glemba, Загурський Микола, Шаромова Наталія, Абдулоєва Ольга, Чорний Олег, Смаляний Олександр, Александр Головко, Сергей Штепура, Илья Гольд, Евгений Лаурикайнен, Оксана Іващенко, Олексій Шайдюк, Віталій Федюк, Сергій Вовк, Лідія Міщенко, Валентин Бондар, Ірина Христенко та багатьо-багатьо інших!

Тепер по фінансам:

Залишок на 1 січня 2024 у нас був = 11059,61 грн

Зібрано на ПРИВАТ = 65 730,00 грн

Зібрано на МОНО = 53 073,96

Моно-банка "На потреби 4 різних підрозділи" (вся сума на банці 133201,24 грн. відкрили 17.01, розбита 25.01) = 69962,00 грн (прямі поповнення, решту ми перекидали з Приват та Моно).

Що входило в збір:

- ремонт евакуаційного авто для 25 дшб

- рації Моторола (одна нова, одна б/у) на зведений батальйон 49 НЦР (навчальний центр розвідки). Для знайомих нашої Оксани Шахматенко

- рація Hytera + додаткова батарея + ключ EEOS/ліцензія для підрозділу, де захищає Україну друг Pavel Petrin

- дві зарядні станції для підрозділу Анатолія Вовка.

Моно-банка "Коробка героя", організована разом з магазином Файні меблі - Меблі для дому (вся сума 17336,39, розбита 16.01) = 17336,39 (вся сума це прямі поповнення)

Готівка = 43260 грн (1000 франків) дякую Yurgen Bernard

Разом ВСЕ = 260 421,96 грн!!!

Наші витрати (в грн):

• Зарядні станції для підрозділу Толіка Вовка = 32 160,00

• Рації Моторола (1 нова і 1 б/в) на зведений батальйон 49 НЦР (навчальний центр розвідки) = 41 690,00

• Рація Хітера + батарея + ключ для друга Павла Петріна = 33 165,00

• Фінальна сума за ремонт евакуаційного авто Наварра для Андрій Носач = 26 000,00

• Логістика, паливо, НП = 16 790,00

• Купили 10 тактичних пледів і 7 спальників = 15 500,00

• Смаколики і продукти харчування для "коробки Героїв" (на 2 підрозділи = 10 603,28

• Оплата оренди гуманітарного складу за 2 місяці (діє вже як волонтерський хаб) = 25 859,95

• Ремонт евакуаційного буса = 5 000,00

• Ліки для бійців в лікарню = 6 670,00

• На моно-банки інших волонтерів = 4 500,00

• На свято дітям ВПО в м. Хуст (організував М.Мальований) = 3 000,00

• Наліпки, скотч, ключі, пакети для сміття та інше на гуманітарний склад = 3 557,00

• Амуніція для бійця-сироти (берци) = 5 929,65

• Фрукти для дійтей інвалідів = 3 517,59

• Продукти швидкого приготування для бійця на нуль = 2 512,00

• Прокладка клапанної кришки, комплект ущільнення форсунок, болти на авто для 61 омбр = 4 820,00

Разом ми витратили в січні = 241 274,47 грн!

Залишок на 1 лютого 2024 = 19 147,49 грн

Тепер хотіли відзначити деякі події і людей, які зробили добрі справи в січні:

Вже 3-го січня наша команда зустрічала гуманітарні вантажі. Ну і одразу почали видавати все, що потрібно хлопцям – зимову гуму від фонду «Hamburg for Ukraine“ (@hh4ua), смаколики від "Жіночого Руху", грілки від нашого фонду, тощо

Проект "Поранені". Щотижня лікарні і шпиталі (майже щодня!!!) відвідують наші Наталія Матвеева, Таня Левицкая, Галина Філіпенко та інші дівчата. Тут завжди у нас працює велика команда, які готують, печуть, варять, купляють, дістають все для наших поранених героїв! Подяка Жанна Козак, Таня Ярема і Наталя Оріховська, Вера Можаровская, Iryna Nosalska , Tatyana Yakovenko , Людмила-Надія Черненко, Olha Naumenko, родина Владислав Кукса, Tetyana Başol , Mariya Köse, Віра Пузій, Alevtina Klimenko, Nadia Moyafamiliya

Звичайно, що січень це був ще період свят, а тому ми не могли не передати подарунки для дітей з обмеженими можливостями з об’єднання "Єдність". Майже 60 дітей отримали смаколики! В тому числі і завдяки волонтерам Австрії і Німеччини.

Передано розвідникам 42 жорсткі диски! Дякуємо @Артем Калашник, який закупив та передав нам їх з Австрії, а ми в свою чергу доставили накопичувачі інформації за потребою!

Ми допомогли передати Новою Поштою ретельно відібрані речі волонтером з Києва були передані для діток, яким опікується @misto.dobra. Зайдіть на їх сторінку МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини в ФБ. Це Міжнародний центр підтримки мам та дітей, яким опікується прекрасна Marta Levchenko. Обсяг роботи цього центру та відданість своїй праці - вражає!

Велика подяка Марійка Смоленська за власноруч пошиті маскувальні плащі для 25 дшб – 39 шт!!!

Разом з Tanya Stanovska допомогли з амуніцією бійцю, який залишився сиротою. Таня організувала самостійно окремі збори коштів і закрила інші запити по амуніції та хімічним грілкам

Досить багато сформували особистих посилок для військових: смаколики, свічки, грілки, одяг, тощо.

Передали більше 30 якісних турнікетів від команди "Рестовратор" трьом різним підрозділам, якими опікується Яна Майборода

Подяка за зарядні станції, які виготовляються за сприянням Laba і які дуже добре себе зарекомендували в роботі. Першу станцію для наших бійців 58ОМПБр @labaplatform надали військовослужбовцям безкоштовно, ще в кінці жовтня. 2-гу станцію, передали також на 58ОМПБр завдяки фінансовій підтримці нашого волонтера Сергей Либер. Також 58 бригаді був переданий терловізійний прилад.

Багато чого отримали від Тетяни Башол і її команди СУНУА. Знов і знов велика дяка усім хто долучається. Дякуємо за збір свічок, за шпенде, за смаколи, за гігієну, за речі.... За кожну грівнечку і за кожен євро. Частину грошей було переведено на зігріваючи устілки. Трошки залишили собі на закупівлю вовни для шкарпеток та додаткових матеріалів для шиття. Один з театрів Лінцу, подарував їм багато тканини, там і на пояси вовна буде і рушники для шпиталю, а також трохи футболок на шпиталі, можливо навіть тканина для сіток.

Наша Оксана Шахматенко допомогла оформити авто для Влада Кукси, а також допомогли придбати та доставити Нісан навару для ППО

Завдяки вашим донатам на банку @legit.charity придбали старлінк та відправили на 110 ОМБр. Загалом, завдяки підтримці донорів Карина Бежан, директора нашого фонду Артём Крупский, ТОВ «Євротекстиль», ваших донатів, вдалось організувати 6 старлінків.

Завантажили гуманітарною допомогою підрозділи «Фалькон», «115 ОМБр», «Кракен», «Харківський полк поліції» та інші.

Отримали від Vladimir Yermakov маскувальні сітки, які розпреділили по підрозділам.

Нарешті змогли отримати альпіністське спорядження для підрозділу Слави Мартинова, на яке ми збирали кошти ще в грудні.

Подяка за каші з мʼясом в реторт-пакетах для ЗСУ, які нон-стопом виготовляє сімʼя та команда Vlad Kuksa, @Надія Кукса. Ці каші дуже смачні, військовослужбовці їх називають «як вдома», довго зберігаються та готові до вживання. Особливо вдячні @Rotary Club Kharkiv "New Level" за вагому підтримку, які передали 400 кг гречаної, рисової та перлової круп.

Привезли з Німеччини, від @hh4ua морозильну камеру для зберігання мʼяса для приготування цих каш.

Від німецьких донорів організація «Hamburg for Ukraine“ (@hh4ua), які організовують/закуповують допомогу згідно запитів та вантажать навіть в святкові дні автівки, які вдається знайти за адекватною вартістю, для доставки гум вантажів, отримали: шини, ліки, морозильну камеру.

Дякуємо волонтерам з команди СУНУА за допомогу влаштувати свято дітям з Донбасу, Харківської, Запорізької, Сумської областей, які проживають на Закарпатті. Їм купили солодощі, привітали і підтримали завдяки Максу Мальованому

Хочеться, ще продовжувати, але досить... нехай збудеться найголовніше побажання, яке гадаю всі українці загадали в новорічну ніч - Перемоги в 2024!

 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини