MENU

Якою королевою буде Камілла: астролог дав прогноз

1073 0

Якою королевою буде Камілла: астролог дав прогноз

Увага до нового короля Чарльза III, яким оточили нового монарха засоби масової інформації, стосується його дружини.

Камілла Паркер Боулз стала королевою-консортом Великої Британії. Незважаючи на те, що вона не має спеціального конституційного статусу та влади, Камілла має щось важливіше – вплив на нового короля, що зробить її значною фігурою на світовій політичній арені. Про що говорить гороскоп королеви Камілли, розповідає астропсихолог Валентина Віттрок, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

Народжена в період Гекати

Камілла Паркер-Боулз з'явилася на світ 17 липня 1947 року о 7 годині 10 хвилині ранку в Лондоні – це був 29-й місячний день, тобто, нова британська королева народилася під час Гекати. На небі в той період не було Місяця, і це не могло не вплинути на характер Камілли. Геката, яку ще називають Тріодітою, – один із архетипів, пов'язаних із колективним несвідомим. Люди, народжені в період Гекати – а це 29, 30, 1 та 2 місячні дні – мають певний набір внутрішніх якостей, а внаслідок цього й унікальну, але непросту долю.

Читайте також: Король Чарльз III: довгий шлях до престолу

Королева Камілла / Фото: Associated Press

Якщо говорити про жінок-гекатниць, то їх, як правило, приваблює небезпека: вони люблять екстремальні види спорту та легко йдуть на ризик. Вони чудова інтуїція, що дозволяє їм передбачити майбутнє – як власне, і інших людей. Таких жінок цікавить усе незрозуміле та пізнане, тому вони цікавляться містикою та магією, причому можуть проводити відповідні обряди. Властива їм внутрішня сила дозволяє добиватися свого, при цьому по життю вони йдуть не за грошима, а за почуттями, що дозволяє говорити про них як про безкорисливих особистостей. Єдине, з чим вони не можуть впоратися – це інстинкти, які у жінок-гекатниць надзвичайно сильні.

Таємнича руйнівниця

Принц Чарльз та герцогиня Камілла / Фото: Getty Images

У той момент, коли Камілла з'явилася на світ, Сонце, Місяць, Венера і Меркурій з'єдналися в будинку таємниць у знаку Рака, а це говорить про те, що ми далеко не всі знаємо – і, схоже, ніколи не дізнаємось – про закуліс нинішній королівській. подружжя. На асценденті в її натальній карті в 6-му градусі Лева — до речі, там же він знаходиться і у Чарльза — розташоване з'єднання Сатурн-Плутон: це означає, що нова британська королева — людина неймовірної внутрішньої сили, справжня "залізна леді".

Герцогиня Камілла / Фото: Getty Images

Важливо звернути увагу і на розташування в її гороскопі Чорного Місяця, оскільки Геката є володаркою цієї ілюзорної планети. У Камілли Чорний Місяць розташований у 19-му – дозвільному – градусі Козерога, а її Сатурн знаходиться в не менш руйнівному – 10-му – градусі Лева. Нинішня королева — можливо, сама того не бажаючи — багато руйнує на своєму шляху, що, втім, не означає, що вона робить погано — іноді для того, щоб побудувати нове, необхідно позбутися старого.

Смерть Єлизавети II – зіркова година для Камілли

Принц Чарльз та герцогиня Камілла / Фото: Associated Press

Чи то через руйнівні якості Камілли, чи то за жорстокою іронією долі, зоряний час нової королеви збігся з моментом смерті Єлизавети II. У цей день, 8 вересня 2022 року, транзитний Марс у Близнюках перебував у точному поєднанні з Марсом у гороскопі Камілли і при цьому створював чудовий бісекстиль (поєднання трьох аспектів, що дають допомогу, захист та підтримку) до Плутона, Сатурна у Леві та Нептуна у Весах.. Внаслідок цих небесних змін Камілла отримала новий титул – королеви-консорту. І сталося це все на циклі Чорного Місяця, що проходить за знаком Раку, до якого належить Камілла.

Зробила чоловіка королем

Король Чарльз III та королева Камілла / Фото: Associated Press

Читатйте також: "Боже, я ненавиджу це": за перший тиждень правління король Чарльз III двічі вийшов з рівноваги на публіці

Важливо відзначити і те, що колишній принц Чарльз став королем багато в чому завдяки своїй дружині. Люди, народжені під час Гекати, до смерті віддані тим, кого люблять. А людина, яка у свою чергу дарує такій жінці своє кохання, натомість отримує силу, готову вивести його на саму вершину успіху – як можливу, так і неможливу. Чарльз дуже пізно став королем, і була ймовірність того, що він відмовиться від трона на користь свого старшого сина, принца Вільяма. Але Камілла не дала б йому цього зробити — вона хотіла бачити свого чоловіка королем, і вона свого досягла.

Герцогиня Камілла та принц Чарльз / Фото: Getty Images

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ТСН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини