MENU

Віктор Небоженко: Росія в тумані війни 

1123 0

Віктор Небоженко: Росія в тумані війни 

"Паніка та зростання соціальної напруги в Росії стали наслідком несподіваної, масової мобілізації без оголошення війни. Такої хворобливої ​​та невмотивованої мобілізації проти волі населення в Росії ще не було. З одного боку, попри потужну офіційну, мілітарну пропаганду, поза бажанням влади, йде швидка політизація населення Росії, особливо середнього класу, який досі терпимо ставився до путінської військової авантюри в Україні - ця війна його не стосувалася", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише  політолог Віктор Небоженко, інформує UAINFO.org.

"З іншого боку, логіка війни та масова мобілізація призводить до швидкої, брутальної радикалізації діяльності російської влади. Чим більше поразок буде на фронті, чим важче проходитиме примусова і несправедлива мобілізація, тим агресивнішими будуть дії російської влади.

Читайте також: "Живими вони Росії не потрібні": смертність зеків з ПВК "Вагнер" сягає 90%, – Снєгирьов

Для цілей війни та проведення успішної мобілізації російська влада не церемоняться ні з цінами, зарплатами та матеріальними ресурсами суспільства аж до конфіскації, ні з арештами противників мобілізації. Різке погіршення матеріального становища, закручування гайок і кричуща соціальна несправедливість під час мобілізації змусить страждати величезні маси людей. Своєю чергою, це неминуче призведе до зростання соціальної та політичної напруженості у суспільстві. Ще невідомо, що небезпечніше для долі Росії – антинародна політика, репресивність та радикальність дій влади чи швидка політизація населення. Утримати ці некеровані процеси Путіну та його оточенню буде надзвичайно важко, чим і скористаються, зрештою, його супротивники", - завершує Небоженко.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини