MENU

Каспаров: Незважаючи на перетворення Росії на фашистську диктатуру, Захід досі стриманий. Але якщо ми хочемо закінчити війну, напівзаходів уже недостатньо

360 0

Настав час знову поговорити про цілі війни. Гучно і чітко сказати, що територію України має бути на 100% звільнено від російських окупантів. Що Росія не може мати шляху до нормального життя, поки воєнний злочинець Путін залишається при владі.

Про це у пише російський шахіст і політик Гаррі Каспаров, інформує UAINFO.org.

Росіяни чинять спротив відчайдушній мобілізації Путіна, а Україна перемагає. Настав час закінчувати це, усе віддавати Україні, а Путіну – нічого. Але західні союзники досі стримуються, незважаючи на відкрите перетворення Росії на фашистську диктатуру.

Читайте також: WP: Провали Путіна руйнують Росію, і він може за це заплатити 

Вітри свободи гуляють земною кулею. Іран, Дагестан, люди надихаються прямо й опосередковано. Якщо Україна зможе перемогти Путіна, диктатори не будуть непереможними. Навіть Сербія не визнає незаконних путінських анексій, не бажаючи підтримувати переможеного.

Путінський договір із російським народом розбився об скелю спротиву України. Який сенс тепер у його домашньому насильстві, у його зовнішньому терорі? Для бюрократів і силовиків більше немає іншої розплати, окрім втечі або ізоляції.

Читайте також: Віктор Небоженко: Росія в тумані війни

Путін як завжди нагнітає ситуацію, сподіваючись за допомогою блефу вийти із програшної ситуації. Поступки сприятимуть більшій агресії. Україна має отримати все, що їй потрібно, щоб скористатися перевагою просто зараз. Це моє повідомлення тут, у Німеччині, що напівзаходів недостатньо, якщо ми хочемо закінчити війну.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Гаррі КАСПАРОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини