MENU

ISW: РосЗМІ змінили наратив і визнають, що контрнаступ ЗСУ становить значну загрозу

1391 0

ISW: РосЗМІ змінили наратив і визнають, що контрнаступ ЗСУ становить значну загрозуТанк Z без танкіста. По материалам из открытых источников

У Росії змінюється уявлення про траєкторію війни та можливості ЗСУ, населення цієї країни, схоже, переживає грубе пробудження. А російські медіа визнають, що український контрнаступ на півдні становить значну загрозу для окупаційних військ.

Про це пише Інститут дослідження війни з посиланням на самі заяви кремлівських пропагандистів, пише ZN.UA, інформує UAINFO.org.

Це визнання є значним відхиленням від попереднього наративу (який протягом місяців подавався пропагандистами та російським Міноборони) про те, що наступ українського війська на Херсонщині був “неможливим або провалився, - підсумовують в ISW і уточнюють:

“Російські джерела змінюють своє алібі, стверджуючи, що українці не досягли б успіху без прямої участі НАТО, поширюючи наратив про те, що Росія воює проти потужного західного блоку, а не проти самої України”.

Незрозуміло, як такі виправдання впливають на внутрішню аудиторію, але раптові відхилення від багатомісячних заяв про неспроможність України просуватися на півдні можуть викликати певне занепокоєння серед російської громадськості, яка вже стурбована мобілізаційними залякуваннями”.

Соловйов взявся цитувати Леніна

Російські голоси в інформаційному просторі вимагають від російських військових у відповідь на вибух Керченського мосту повернути ініціативу на полі бою та відновити ракетну атаку по українській інфраструктурі. Соловйов процитував вислів Володимира Леніна про те, що «війну потрібно вести по-справжньому, або її не можна вести взагалі» і закликав до масової кампанії ударів по критичній інфраструктурі України. Військові оглядачі та довірені особи підтримали заяви Соловйова, зазначивши, що побоюються повторного нападу на Кримський міст.

Стає все більш очевидним, що російські голоси в інформаційному просторі все більше усвідомлюють, що війна йде погано, нападаючи на стратегію мовчання Кремля та закликаючи до публічної участі Путіна у війні. Один мілітарі-блогер навіть зазначив, що настав час для «радикальних, швидких і термінових змін» у Росії. Незрозуміло, чи зможе Путін повністю задовольнити ці вимоги щодо змін. Він однак може спробувати відповісти або відвернути цю критику під час зустрічі з Радою безпеки Росії, запланованої на 10 жовтня.

В американському відомстві прогнозують, що формування в інформаційному просторі термінової потреби змін у Кремлі може становити загрозу для Путіна, якщо він не зможе реалізувати чогось необхідного для зміни траєкторії війни.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ZN.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини