MENU

Інопланетні цивілізації не цікавляться Землею через короткий вік Сонця, – вчені

1549 0

Інопланетні цивілізації не цікавляться Землею через короткий вік Сонця

У новій роботі, опублікованій американськими дослідниками, йдеться про те, що інопланетні цивілізації ймовірно шукають певні типи зірок, намагаючись створити внутрішньогалактичну базу, і наше Сонце просто не відповідає їхньому критерію.

У статті, яка нещодавно була прийнята Astrophysical Journal для публікації, автори Джейкоб Хакк-Місра та Томас Фошез з Космічного наукового інституту Blue Marble та Американського університету, заявляють, що оскільки всі зірки в галактиці різні, має сенс припустити, що інопланетні цивілізації беруть це до уваги при вирішенні, де вони хотіли б розмістити свої колонії. Ймовірно, цивілізації швидше оберуть маломасивні карликові зіркові системи K та M, щоб максимізувати свою тривалість життя у галактиці, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Пошук позаземного життя звужується. Астрофізики дізналися про смертельну радіацію зірок з перспективними екзопланетами

K- та M-карлики є довгоживучими зірками (порівняно з жовтими карликами, як наше Сонце). Хоча це може не мати великого значення для людей, автори дослідження припускають, що інопланетні цивілізації, що здатні колонізувати сонячні системи, безперечно враховували б це при ухваленні своїх рішень.

Незалежно від просунутої стадії цивілізації, спроба колонізації Сонячної системи вимагатиме виділення великої кількості ресурсів, тому цивілізація не ставитиме свої ресурси на зірку, яка згасне раніше, навіть якщо це станеться через кілька мільйонів років.

Читайте також: Отруйні гази з броколі можуть вказати на позаземне життя

За оцінками дослідників, розвиненій цивілізації може знадобитися близько двох мільярдів років, щоб досягти всіх зірок з малою масою, і зараз у галактиці Чумацький шлях цілком може бути кілька цивілізацій, які намагаються це зробити.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини