MENU

Може призвести до знищення річкової флори та фауни: росіяни підривають судна на Дніпрі, розливаючи нафтопродукти

266 0

Може призвести до знищення річкової флори та фауни: росіяни підривають судна на Дніпрі, розливаючи нафтопродукти

У воду потрапили вже близько 10 тонн палива та мастила, що загрожує екологічною катастрофою міжнародного масштабу.

У Херсонській області російські війська підривають судна та плавальні засоби на Дніпрі та його притоках, провокуючи екологічну катастрофу. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Слава Фролова порівняла російських військових, які пускають ракети по Україні, із працівниками Освенцима

Росіяни знищують водний транспорт біля пристаней та причалів, через що по Дніпру вже розлилося паливо та машинне мастило. Нині течія несе отруйні речовини у бік заповідної зони Національного природного парку "Нижньодніпровський". Ця територія є середовищем проживання безлічі водоплавних птахів і охороняється Рамсарською конвенцією про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення.

За оцінками ОВА, наразі через дії росіян у Дніпро та його притоки вже потрапило близько 10 тонн паливно-мастильних матеріалів, які можуть призвести до масового вимирання річкової флори та фауни, а також отруєння екосистеми на десятки років. Незабаром олія та паливо ризикують вилитися в Чорне море, і тоді екологічна катастрофа набуде міжнародного значення.

Читайте також: The Economist: Світ вже не зупинить глобальне потепління, настав час для реалізму

Ярослав Янушевич пише, що для ліквідації наслідків необхідно припинити витік нафтопродуктів та оперативно зібрати їх у річках. Українські фахівці могли б швидко це зробити, однак вони не мають доступу до тимчасово окупованих територій.

"Для фіксації цього жахливого екологічного злочину Херсонська ОВА звернулася до правоохоронних органів Наш ворог – просто армія варварів, яка може лише знищувати все довкола", — наголосив чиновник.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини