MENU

Глава УГКЦ зустрівся з Папою Римським і передав частину міни, яка знищила фасад храму в Ірпені. ФОТО, ВІДЕО

545 0

У понеділок, 7 листопада, отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зустрівся із Папою Римським Франциском. Зустріч відбулася в Апостольському палаці у Ватикані, під час неї отець Святослав розповів Папі про роботу церкви в умовах війни, а також передав понтифіку фрагмент російської міни.

Саме цей снаряд окупантів у березні знищив фасад храму УГКЦ в Ірпені на Київщині. Про це повідомили на сайті УГКЦ , інформує UAINFO.org.

"Це символічний подарунок не лише тому, що це фрагмент російської міни, котра знищила наш храм у місті-мученику Ірпені, але також тому, що подібні фрагменти російських мін, бомб і ракет ми щоденно витягуємо з тіл військових, цивільних і навіть невинних дітей. Вони є видимими знаками тотального знищення та смерті, які Росія несе на українську землю", – сказав Блаженніший Святослав.

Читайте також: Папа Римський відзначився новою скандальною заявою: Жорстокість не притаманна росіянам, це великий народ 

Понтифіку передали чпстину міни.

Глава УГКЦ вперше із початку повномасштабної війни приїхав до Рима, його метою було "принести до серця християнського світу біль і страждання українського народу".

Читайте також: "Неуважно читав Достоєвського": посол України в США відповіла на слова Папи Римського про гуманізм росіян 

Отець Святослав поспілкувався з Папою Франциском та розповів йому про те, що побачив під час візитів до парафій у центральних, східних та південних областях України, які найбільше постраждали від російської агресії, а також про служіння УГКЦ на окупованих територіях.

 

Очільник Української Греко-Католицької Церкви доніс до Папи Римського позицію України щодо переговорів із РФ. 

"Війна в Україні є виразно колоніальною і пропозиції миру, котрі надходять до нас з Росії, – це ніщо інше, як пацифікація колонії. За ними стоїть заперечення права на існування українського народу, його історії, культури і, зокрема, Церкви. Вони несуть у собі заперечення самого права на існування Української держави, визнаної міжнародною спільнотою з її суверенітетом і територіальною цілісністю. У російських пропозиціях миру поки що відсутня будь-яка предметність для діалогу", – сказав він понтифіку. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини