MENU

Є причина, чому бункерний недомірок не капітулює, – письменник

7729 0

Є причина, чому бункерний недомірок не капітулює, – письменник

Чомусь ми уникаємо розмови на містичні теми. А даремно. Релігія завжди по-своєму, з допомогою своїх понять, пояснювала феномени життя, включаючи історію, та людської душі. І нерідко ці поняття давали досить точне розуміння реальності, яке пізніше, використовуючи наукові поняття, визнавали і корифеї науки. Ті самі Зігмунд Фройд і Карл Юнг нерідко зверталися до релігійних понять, віддаючи належне релігійному інструментарію, який давав досить точні картини дійсності. 

Про це на власній сторінці у Facebook пише письменник, філософ Ярослав Мельник, інформує UAINFO.org.

Здавалося би, як у наш вік, коли Середньовіччя залишилося в далекому минулому, можна серйозно говорити про такі речі. Хіба існує злий дух, Сатана, Диявол, Мефістофель?

А хіба ні? Віруюча людина (а таких в Україні чи не більшість), віруючи в Бога не може не вірити і в наявність його протилежності. Бо що є гріх, як не спокуса, і хто спокушає, як не лукавий? Чи не варто розглядати те, що зараз відбувається в Україні, з точки зору боротьби сил Добра і сил Зла?

Лукавий спокушав самого Христа, коли той провів сорок днів у пустелі. Спокушав володінням земними царствами... Не вдалося.

Читайте також: Путін використовує в Україні стратегію валу, – генерал

Нічого не нагадує? Ким був би Христос, якби спокусився? Він став би Сатаною, його слугою.

Ознаки сатанізму у бункерного діда (як, врешті, у такого самого недомірка і жалюгідного кривляки Гітлера) не підмічав хіба що лінивий. Які ознаки Сатани? Це – перш за все пиха, поза, хитрість, єхидна усмішка, лукавство, обман, брехня, підступність, нахабство, жорстокість, бездушність, залякування, злоба, гра, викручування, насмішка. (Можемо ми уявити собі таким Бога?). Пам’ятаєте єхидну усмішку кремлівського сморчка, коли його запитали, а що з човном (лодкою) «Курськ»? «Ана утанула». Знайдіть відео в Інтернеті. Це диявольська усмішка. Загинули, задихнулися під водою моряки. Жінки цих моряків, матері плакали на березі моря, а він усміхався! Це усмішка Сатани. А «мачіть в сартірє», а всі ці безкінечні злобні погрози опозиціонерам і світу?

Чи не тут розгадка поклоніння росіян вялікаму путіну? Бо всю цю позу, весь цей перерахований набір гидотних якостей, спровокований в людині злою силою, російське деморалізоване стадо сприймало і сприймає досі як силу. Сила, за їх розумінням, – в позі, в писі, у вмінні висміяти, обманути, обіграти, змахлювати, в нахабстві, у злобі, в жорстокості, в бездушності. Не в доброті. Це все ознаки сатанинської сили! Тільки вони не розпізнають в собі ці почуття як злі, сатанинські, не бачать, хто в них вселився.

І тут варто згадати, в якому середовищі Сатана має великий доступ до людської душі: це середовище карних злочинців, «уголовників». Хоча і там зустрічаються різні люди, однак загалом саме там панує культ грубої сили, чітка ієрархія, наверху якої знаходиться так званий «пахан». Там вважають крутим того, хто вміє обхитрити, «кинути», обвести навколо пальця, бути підступним, лукавим, нахабним, жорстоким. Там на ближнього дивляться не як на людину, а як на об’єкт маніпуляції, як на щось нижче, що треба знищити, психологічно, а то і фізично. Навіть є окреме слово, яке позначає жертву маніпуляцій – «лох». Обвести, кинути лоха – справа честі будь-якого професійного злочинця, що знаходиться в тюрмі, а тим більше на свободі. Саме «уголовнику» властива поза, видимість, гра, роль, видавання себе за того, ким ти не є. Згадаймо хоча би класичний образ такого представника кримінального світу, який створив актор Лєонов у фільмі «Джентельмени удачі». Знамените, ревом, «Пасть разарву, маргала викалю!», відповідна поза – після такої гри всі жителі тюремної камери сахаються в сторони від жаху. Страшно. Хоча насправді перед ними не «пахан», а лише його невинний брат-близнюк, який просто вдало грає «пахана»! Пиха, поза, крик і всі трясуться... Цей трюк, властивий уголовникам, властивий і типовому гопнику, кандидату в уголовники (про путлера-гопника ми вже писали).

Читайте також: Арестович припустив, коли у війні РФ проти України настане корінний перелом

Саме таким є і продовжує бути бункерний сморчок, недомірок-ліліпут, у якого трясуться руки, ходять туди-сюди ноги, це всі (тільки не росіяни) бачать, але він грає «пахана». І росіяни вірять, що він сила, вірять образу. відповідно - вялікій.

Ось в якому середовищі – в кримінальному - Сатані є місце для дії. Там, хай би що там говорили що у них є «свої» поняття, панує нелюдське ставлення до людини, там можливі - і це на кожному кроці - фізичне насильство, знущання, а то і вбивства людей. Цій проблемі я посвятив роман Маша, або Постфашизм. Фашизм і кримінал, бандитизм, злочин – нероздільні.

Бункерний дід вийшов з ленінградської підворітні, в дитинстві і в юності – це всім відомо - авторитетами для нього були представники кримінального світу. Деяких він зробив потім мільярдерами, зараз він опирається на злочинця, який сидів в тюрмі за кримінальними статтями, Пригожина. Остання новина: підписав закон, за яким можна брати на війну з Україною злочинців, засуджених за важкими статтями (такими, як убивства). Браття за духом. Злим духом.

А і загалом кримінальний світ в СРСР сталінської пори розповсюдився на все суспільство, оскільки в епоху масових репресій мало не половина населення пройшла через тюрми. Невипадково досі в рашці живе і процвітає культ кримінального шансону, де оспівують, романтизують, виправдовують «крутизну» бандитів. Які вони класні.

Всі нація орків заражена цим. Що, отже, дивного в тому, що сьогодні ця, з дозволу сказати, нація веде себе як бандит на території України, хизується жорстокістю.

Усі ми запитуємо, звідки у рашки, у її диктатора, така сила: попри всі невдачі, явні програші, армія Сатани викручується, вивертується, опирається, то тут, то там накачує м’язи, хоча би і з допомогою різних мобілізацій та іранських дронів, знаходить покупця нафти і газу на Сході, щоби мати гроші на війну... Завтра ще щось вигадає. Чому воно не капітулює, чому не здихає? Чи не тому, що це зло, екзистенційне зло? Що зло живуче?

Згадаймо легенду про неймовірну «везучість» кремлівського маніяка, згадаймо хоча би і як йому вдалося легко без бою захопити Крим і світ фактично проковтнув... Хто йому помагає на цій Землі? З ким він підписав кров’ю (віддавши душу) угоду?

Чимало українців, бачачи, що дракон не здихає, а його відрубані голови знову виростають, впадають якщо не в розпач, то в сумніви. Надіялися, що рашка буде розгромлена за три місяці... Але варто згадати, що сумнів, зневіра в перемогу добра, це також підступи злої сили.

На щастя, крім Сатани є ще і Бог, всесильний. І весь світ бачить, що Україна – страдниця і на її стороні Бог, добро. ЗСУ - це чоловіки, які буквально захищають своїх дітей, старих батьків і жінок (хоча і жінки є в ЗСУ). Нема жодних ознак, що ЗСУ прагне загарбати сусідні держави. Увесь світ це бачить, де добро, а де зло. Бачить, що армія орків це зло, причому відкрите, нахабне, що це нація, яка буквально біснується. Це агонія, досить подивитися на російські телеканали. Нею оволоділи ті «бєси», про які попереджав Достоєвський, хай там якою він сам був і є неоднозначною особистістю. Хіба всіма цими Соловйовими, Скабєєвами не володіє злий дух? Хіба не він це біснується, бризкає слиною? Не він спричиняє явні конвульсії? Сила зла в тому, що вона заразна. Хіба «прості» росіяни не вибухають радістю, коли ракети кремлівського відьмака убивають українців, руйнують їх будинки, позбавляють їх світла і тепла? Де їх людяність? А де людяність Сатани? Хіба не він зробив з росіян зомбі, які живуть у світі тотальної брехні?

Людяним буває Бог, а не Сатана.

Сатана оволодів рашкою і веде бій з Богом. Але все, що біснується, перебіснується і загине.

Як відомо, Бог завжди отримує перемогу над Сатаною, бо його сила інша, іншої природи. Світла. Тому кінцева перемога за ним.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Ярослав МЕЛЬНИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини