MENU

Москву чекають криваві часи, коли Путін раптом несподівано піде у вічність, – історик

1406 0

Москву чекають криваві часи, коли Путін раптом несподівано піде у вічність, – історик

Як стало відомо з деяких російських джерел, протягом часткової мобілізації Кремль не зумів акумулювати планованих 300 тисяч нових солдат. Їх реально 240 тисяч. Вже 50 тисяч послали на поля битв в Україні і значна кількість з цього числа встигла втратити свої життя вже в перших боях, так як не була достатньо підготовленою до сучасних умов конвенційної війни.

Ново мобілізовані росіяни вже почали протестувати, чому власне них ставлять на найбільш важких ділянках фронту, тоді як професійні підрозділи російської армії, ПВК Вагнер та кадировці відсиджуються за їх плечами. Тому і велика цифра загиблих якраз у підрозділах сформованих із тільки прибулих росіян, пише у своєму блозі історик Олександо Левченко, інформує UAINFO.org

У повідомленнях деяких незалежних джерел інформації, Володимир Путін отримав на стіл цифри з реальними військовими втратами в Україні станом на 05 листопада ц.р. Ці цифри навіть більші ніж дає офіційна українська статистика, яка враховує тільки перевірені дані про російські втрати в тому числі візуального характеру. Так незворотні втрати армії РФ (загиблі та зниклі безвісти) складають 77.291 особи, ПВК Вагнер недорахувався 23.517 солдат, а росгвардія - 5.508. Разом це більше 106 тис. чоловік. А якщо поранених як правило, втричі більше від загиблих, то треба додати ще 300 тис. осіб. Так що разом виходить значна цифра у 400 тис. чол. серед російських бойових втрат.

Усі військово підготовлені російські підрозділи вже давно кинуті на Україну. Увесь Сибір та Далекий Схід РФ зараз залишилися з мінімальною кількістю військ. Якщо б хтось пішов у наступ на азійську частину РФ, то там нема кому прикривати величезні російські простори. Усі професійні підрозділи ЗС РФ відправлені в Україну, яка зараз боронить не тільки свої кордони, але і практично рубежі НАТО та ЄС. Військові 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту (Владивосток) звернулися до губернатора регіону з проханням вжити термінових заходів, тому що особовий склад бригади втратив більшість своїх бійців. Воїни пишуть, що тільки за чотири дні штурму Павловки, що на Донеччині, загинуло 300 осіб та втрачено 50% техніки.

Читайте також: Путіну буде дуже важко пояснити відступ на Луганському напрямку – радник Монастирського 

Вони усі з підрозділів спеціального призначення. Кожного такого бійця готують 10 років, а РФ зараз втрачає свою військову еліту. Воїни звинувачують своїх командирів, які не вміють організувати наступ, щоб не було надмірних втрат. А зараз, коли можливо скоро РФ треба буде вступити в боротьбу з військами НАТО, то країна вже фактично втратила в Україні більшість підготовлених підрозділів, які могли б відбити напад в можливому широкому військовому зіткненні. Скажімо, 11-й армійський корпус берегової оборони з Калінінграду, який був небезпекою для усього північного флангу Альянсу та російським козирем в регіоні Балтики, фактично зник під час боїв в Україні, бо він воював в першій лінії ще з перших днів війни. А це більше ніж 10 тисяч бійців.

Почалися бунти серед тільки мобілізованих російських бійців в таких містах як Казань, Ульяновськ, Воронеж. Виглядає, що через значну корупцію в середині російського генералітету, ново мобілізовані бійці просто голодують, недоотримали необхідного обмундирування, і за їх свідченням, отримали заржавілу зброю зразків 50-х років минулого століття. Тому частина ново мобілізованих відмовляється відправлятися на передову, допоки не отримають усе необхідне та на пройдуть відповідну військову підготовку. Ці бійці звертають увагу властей, що генералітет собі набудував шикарні вілли в престижних районах, вкравши значні кошти з військового бюджету, а простий солдат зараз не може навіть отримати нормальну порцію для харчування, щоб не бути голодним. Вже стало постійною практикою, коли кинуті на першу лінію боротьби підрозділи з ново мобілізованих, позаду мають загороджувальні загони, які відкривають вогонь по відступаючим, або в тилу відбувається мінування, щоб, знову таки, ніхто не міг піти з передової. Таку практику в роки Другої світової війни широко використовували диктатор Сталін та маршал Жуков, які отримували військові перемоги за рахунок величезних втрат серед радянських бійців. Зараз цей метод широко практикує російський Генштаб. Роль загороджувальних загонів тепер виконує росгвардія.

Читайте також: Москва шукає винних у невдачах на полі бою, намагаючись впоратися з контрнаступом України – CNN 

Нема тільки виступів серед бійців ПВК "Вагнер". Їх підрозділи зараз в основному сформовано зі злочинців, що відбувають покарання в тюрмах, при цьому не тільки серед числа злодіїв та гопників, але навіть зарахованих до складу частин серійних вбивць та ґвалтівників, які у разі виживання після війни отримують прощення за скоєні Zлочини. Так що російська армія повністю відповідає відібраному собі символу Z-ло.

При цьому власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин відкрив пункти вербовки в усіх прикордонних з Україною регіонах та Санкт-Петербурзі, з губернатором якого він у натягнутих стосунках. Пригожин має підтримку у пропутінського чеченського лідера Кадирова і, виглядає, разом вони готуються до майбутнього внутрішнього зіткнення, якщо помре Путін і почнеться вирішальна боротьба за владу. Кадиров на фронтах України має 10 тисяч бійців, відданих йому особисто, у Пригожина приватна армія в декілька десятків тисяч солдат, що фактично не підпорядковуються російському генштабу. Так що Москву, вірогідно, чекають дуже мутні та криваві часи, якщо Путін зненацька піде у вічність. Боротьба за російський престол буде жорстокою та безпощадною.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олександр ЛЕВЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини