MENU

Прилипко: Політики як жертви абортів

497 0

Трамп став жертвою абортів. Американки прокотили республіканців багато в чому завдяки їхнім старанням змусити народжувати кожну, яка залетіла в таїнство зачаття. Хоч як крути, а розпоряджатися своїм тілом жінки хочуть без допомоги партії та уряду.

Навіть КПРС, яка знижувала виробництво протизаплідних засобів заради підвищення народжуваності, не вдалося довести до пологового будинку 100% радянських трудівниць. Так що права, у релігійному сенсі, справа, обертається побутовою лівизною. 

Про це на власній сторінці у Facebook пише Олександр Прилипко, інформує UAINFO.org.

Щоправда, Рон Десантіс, який вийшов до виборців з повним оберемком дітей, все ще наполягає на примусі до материнства, чого б це не коштувало жінкам, і його дружині. Дружина, може, і зрозуміє свого чоловіка, знаючи, що доходи Рона дозволяють йому використовувати за призначенням кожен сперматозоїд. Але як бути тим, кому зайва дитина у сім'ї обертається трагедією жіночої долі?

Тож краще б Рон вийшов до виборчих, прихопивши з собою ще й зграю службових собак, закон про пенсію яким він нещодавно підписав. Адже собаки теж подобаються людям.

Абстрагуючись від злободенної для американців теми, скажімо головне. Звичку політиків тягнути із собою на сцену дружин і дітей, пуделів та інший реквізит доброчесних батьків сімейств. Зрозуміло, що це подобається народу. Але ж не лише це. А якщо покурити косячок, накотити віскарика на сцені, запросити найкращих коханок…

Словом показати реалполітичну особу, яка рано чи пізно проступить, як бувало не раз із борцями за християнські, вони ж традиційні, цінності. Може рівень підтримки виявиться ще вищим? А якщо нижче – теж добре для народу. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube 

Олександр ПРИЛИПКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини