MENU

Позбавить плям і освіжить: простий спосіб без "хімії" зберегти колір білих речей

1104 0

Позбавить плям і освіжить: простий спосіб без "хімії" зберегти колір білих речей

Білий або просто дуже світлий одяг, рушники та постільна білизна навіть при використанні якісних засобів для прання з часом можуть набувати більш тьмяного та брудного відтінку, сіріти або жовтіти. Чимало проблем може завдати й видалення плям від їжі або сильних забруднень.

Є простий спосіб, як освіжити та повернути тканині початковий колір, не вдаючись до магазинних відбілювачів. Допоможе в цьому звичайний лимонний сік, інформує UAINFO.org з посиланням на Homes and Gardens.

Як і рідкі засоби для прання, лимонний сік можна просто додати в барабан або налити в дозатор лотка пральної машини. Можна використовувати концентрований сік, або вичавити його з плоду самостійно (головне – добре відфільтрувати від м'якоті). На барабан стандартної пральної машини достатньо 125 мл соку. Далі залишиться вибрати звичайний цикл прання.

Читайте також: Як прати та сушити светр, щоб не розтягнувся: прості перевірені методи

Оцінити результат можна, коли білий одяг, рушники та постільна білизна трохи висохнуть. Вже після одного прання їх колір стане яскравішим. А якщо використовувати лимонний сік при кожному пранні, результати будуть більш вражаючими.

Цей засіб підійде не тільки для білих, а й для речей інших світлих відтінків: кремового, бежевого, блакитного.

Як пояснює експерт Брет Джексон, лимонний сік – це натуральний дезінфікуючий засіб. Крім цього, він пом'якшує волокна тканини, надає їй свіжого аромату, сприяє видаленню плям.

Читайте також: Якщо одяг після прання пахне вогкістю: названо п'ять причин

"Це також натуральний відбілювач, тому він допомагає освітлити білизну. Додавання невеликої кількості лимонного соку допоможе одягу залишатися яскравим і чистим", – каже фахівець.

Джексон зазначає, що кислота, що міститься в лимонному соку, дбайливо ставиться до тканин і не пошкоджує їх волокна, як це можуть зробити деякі хімічні засоби.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини