Українські шпажистки здобули срібло на Кубку світу в Таллінні

74 0

Команда українських шпажисток здобула срібло на Кубку світу (Фото:t.me/minmolodsport/2805)

Українські шпажистки на старті сезону здобули командне срібло на Кубку світу в Таллінні. Віцечемпіонками стали: Влада Харькова, Ксенія Пантелеєва, Інна Бровко та Юлія Свистіль.

Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту, інформує UAINFO.org.

На шляху до срібної нагороди шпажистки змусили скласти зброю чинних чемпіонок світу кореянок (45:39) та бронзових медалісток останньої світової першості Польщу (44:37), поступившись лише у фіналі збірній Італії (28:33).