MENU

Степова: Чи вибухне закладена Кремлем релігійна бомба в Україні?

1399 0

На 8-й рік війни СБУ почала проводити обшуки у церквах московського патріархату. Ну, хоч так. Служба Божа України мала пройти у всіх церквах московського патріархату ще у 2014-му, 2015-му роках. Можливо було б менше проблем, втрат, загиблих, можливо б було менше колаборантів та людей, якім досі росіяни брати, не знаю. Знаю, що росія сильно покладалась на московський патріархат та його служок у часи підготовки війни. Знаю, що московський патріархат та його служки стали фундаментом війни, прихистком для окупантів та зрадників, а ще, служками сатани, які ведуть у церквах страшні чорні меси, руйнуючи храм Божий та розливаючи там гній скверни, пише у своєму блозі Олена Степова, інформує  UAINFO.org.

У 2014-му кремль дуже сильно покладався саме на релігійну складову окупації та саме на московський патріархат та його апологетів. Це дуже сильно було видно на Донбасі. Я маю увагу перші окуповані території Луганської та Донецької областей.

Якщо детально розповідати про роль московського патріархату у війні, не вистачить папіру. Це буде цілий том досліджень. Й починати його треба не з 2014-го, а з початку встановлення Незалежності України. Бо Незалежність ми встановили, а відділ кдб у своїй країні не закрили, не люстрували. Більш того, зробили усе, щоб він квіт та процвітав.

Московський патріархат був дозволений сталіним у часи Другої світової, бо стільки болю та розчарувань було у людях, стільки правди побачили люди, бо ж війна зірвала усі маски з більшовиків, що теренами СРСРу ширилось не тільки невдоволення сталінською тиранією, а й питання, хто більший кат, свої комісари чи окупанти.

Читайте також: Грішний трон Кирила. Історія про великі гроші, розпусту, амбіції та ФСБ 

З вулиць прибирали усе нагадування про "баби ще нарожають", тобто покалічених війною та байдужістю людей, "сталінські самовари". Це інваліди, які без ніг їздили на саморобних возиках та продавали свої медалі, щоб купити їжу.

Вже тоді людям відкривалась правда про звірячу сутність росіян, яку культивував та підтримував сталін, бо саме такі люди, здатні безжалісно вбивати своїх співвітчизників, були йому потрібні для становлення повної диктатури.

Тільки подумайте, диктатура СРСР, сталіна чи леніна, горбачева, ельцина чи путіна, скажу так, диктатура кремля, підтримувалась та підтримується руками самих росіян.

Зараз сучасна росія, це путінські самовари, але по суті, все теж саме. Росіяни своїми руками підтримують тиранію, диктатора та забезпечують його "м’ясом" для війн.

Росіяни вбивають росіян. Росіяни пишуть доноси на росіян. Росіяни голосують за те, щоб жити у гетто та призначають росіян вертухаями у створеному для росіян концтаборі.

Ось саме це почали люди бачити після війни. Що вони просто нікому не потрібні. Голодні. Ниці. А навколо грає фарбами інше життя, це у ресторанах п’ють, гуляють їх червоні комісари, вертухаї, їх партійні лідери та їх прислуга.

Почали голосом народу, тобто вуличних жебраків лунати сумні пісні про "нас с тобою обманули", та злі сатиричні вірші, про "ленінградське пирожне" та "ні корови, ні свині, лише сталін на стіні".

Ось тоді й було вирішено відродити московську церкву, як відділ кдб, щоб приглядати на народом та скеровувати народний гнів.

Читайте також: Опальний протодиякон РПЦ Андрій Кураєв: Інтонації патріарха Кирила годяться хіба що для вашого Аделаджі

Військові френчі офіцери кдб швидко змінили на ряси та сутани. Й потекла ріка гною у вуха народу вихваляючи кривавого тирана, що пожирав нації та знищував мільйони, а у відділ кдб потекли доноси від попів, які видавали кожного, хто відкривав душу на сповіді.

Моя бабуся ненавиділа церкву, казала, що Бога там немає, нічого й шукати. Казала, що це просто стіни й цегла, прикрашені золотом, щоб люди рота ширше відкривали та сатана туди швидше скочив, бо Христос носив прості одежі й молився Богу посеред поля, а не золоті ризи, й вихваляв служок комуністів. А ще дуже багато розповідала, про те, як комсомольці та комуністи таємно святили своїх дітей, а на партзборищах хаяли й церкву й Бога. Дивна річ, але чомусь з появою московського патріархату до церкви повернулися і дивні меси, обряди, які нічого спільного не мають з вірою чи православною релігією. Наприклад, усі попи у церкві проводили ритуали на захист влади. Будете сміятися, але це ритуал на захист так би мовити робочого міста корупціонера, чиновника, щоб не попастися на хабарі, щоб люди боялися та поважали, щоб начальство любило, щоб "чорне око" не зурочило та доноса ніхто не написав. "Лікували" у церквах й від "чорного ока", різні хвороби, проводили ритуали на знищення ворога, на збагачення. Отак приходив хлоп з міської влади й просив провести ритуал, щоб він завжди при владі був, щоб грошей було багато та щоб ніхто не підкопався за його оборудки. А ще багато проводили ритуалів на приворот людини, відспівували заживо людину на потребу замовника. Чи це Бог, чи це церква його? Так, якщо під "богом" ми маємо на увазі сатану.

Ось вам й "лучшее в мире советское образование", коли людина вірила у магію й йшла до церкви замовляти смерть ворогу чи гроші собі у гаманець. Звісно такий вплив церкви на людину мав силу, зростав. Попи пішли у "люди".

На 2014-й рік по Луганщині ми мали шалений вплив московської церкви на критичну більшість суспільства. Й що це був за вплив, ви здивуєтесь.

Це й "ясновидющі батюшки, екстрасенси", які проповідували свої "ясновидіння". Звісно ж про велику росію та вмираючу Україну, великого путіна та Україну у складі росії, відродження СРСР.

Це й "мирототяччі" "ікони", двері, стіни, вікна та навіть зрізи дерев, що, звісно ж, про велику росію та вмираючу Україну, великого путіна та Україну у складі росії, відродження СРСР.

Це й "старці", "скритники", отшельники", "странствуючі путнікі", що проповідували "писаніє", якісь " таємні скрижалі мученика царя миколая", звісно ж про велику росію та вмираючу Україну, великого путіна та Україну у складі росії, відродження СРСР.

Читайте також: Дмитро Ярош: РНБО варто звернути увагу на Московську церкву, яка є агентурною мережею Росії в Україні

А ще, майже по усім містам Донбасу масово відкривалися так звані "громадські організації", без відповідної реєстрації, — місцева влада не заперечувала й казала, що вони усі діють відповідно українського законодавства, "методом оголошення волі народу", — релігійної спрямованості. Якісь "православні родітельські комітети", "дети з богом у серці", "православіє на стражі сім’ї", "захист батьківських скреп" та інше.

Олена СТЕПОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини