MENU

"Досить бабської розніженості": Соловйов закликав розстрілювати військових РФ, які відступають у "війні з НАТО" в Україні. ВІДЕО

838 0

"Досить бабської розніженості": Соловйов закликав розстрілювати військових РФ, які відступають у війні з НАТО в Україні. ВІДЕО

Російський пропагандист Володимир Соловйов вимагає повернути на території Росії смертну кару. Він також упевнений, що "державу захистить" відродження на державному рівні загороджувальних загонів, військово-польових судів і розстрілів дезертирів, відмовників і незадоволених відсутністю забезпечення та перспективою загинути в безглуздій війні російських військовослужбовців.

Сидячи в теплій студії у цілковитій безпеці, Соловйов спрямував свій "праведний гнів" на російських окупантів, які не хочуть загинути в ім'я непевних і мінливих цілей "спецоперації". Фрагмент "п'ятихвилинки ненависті" у виконанні пропагандиста з'явився в мережі, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Так, Соловйову, який, за його словами, "був на фронті – й не раз", але все ніяк не знайде часу вирушити в окопи "війни з НАТО", вкрай не вистачає повернення смертної кари в Росії. "Відважний" пропагандист із теплої московської студії затаврував ганьбою "боягузів", які не бажають кидатися в атаку в пластмасовій касці й з одним на двох іржавим автоматом.

"Я взагалі вважаю, що необхідно змінити чинне на території Росії законодавство. Має бути скасовано мораторій на смертну кару. Я вважаю, що абсолютно необхідним є запровадження вищої форми захисту держави – смертної кари. Розстріли, військово-польові суди й трибунали мають діяти в армії. Боягузи повинні мати можливість кров'ю спокутувати свою провину", – заявив Соловйов.

Окрім розстрілів, для "захисту держави", на думку пропагандиста, терміново потрібні загороджувальні загони.

"Я вважаю, що необхідно також вводити частини, які розташовані і які ставлять завдання, можливо, військовій поліції – відловлювати тих, хто зі зброєю в руках залишає свої бойові позиції. Називайте їх як хочете. Суті це не змінює", – продовжив мріяти Соловйов.

Зриваючись на фальцет і бризкаючи слиною, Соловйов жваво відпрацював ключові методички Кремля.

"Залізна дисципліна в армії! Якщо офіцер залишив довірену йому частину – розстріл. Досить цієї бабської розніженості, цих п***растичних нюнь, цих вічно скривджених сопливих дорослих мужиків. У тебе в руках зброя! Ворог там! Чому ти залишив свою позицію?! Ми воюємо з НАТО! Хто ти, якщо з автоматом в руках, із боєкомплектом здався ворогові, ліг, розставивши ручки й ніжки, а не бився до кінця? Хто ти, якщо зі зброєю кинув свою бойову позицію, обіср*вся – і тепер стогнеш у соцмережах, виправдовуючи свою втечу, боягузливість?" – шпетив боягузів на фронтах України "мужній" завсідник московської студії та столичних ресторанів.

Принагідно "обличчя" одного з державних телеканалів РФ роздавало епітети власним глядачам, які посміли засумніватися в його безгрішності та хоробрості.

"Ми не розрахували той тип війни, з яким нам доведеться стикнутися... Приберіть усіх цих дуреп! Олена33, Олена – прокляту мерзоту забаньте відразу нахрін! Якщо тебе батьківщина призвала – йди! Якщо батьківщина наразі тебе не призвала – готуйся", – впевнений у тому, що його "батьківщина" точно не призове, повчав росіян Соловйов.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини