Росія ледь не щодня доставляє щось з Китаю вантажними літаками "Руслан", – Defence Express. ВІДЕО
Росія останнім часом стала підозріло часто відправляти літаки до Китаю, при цьому багато рейсів вимикають транспондери, щоб їх було складно відстежити. Ймовірно, що важкі транспортні Ан-124 "Руслан" російської компанії "Волга-Днепр" перевозять товари військового призначення.
На це звернув увагу портал Defence Express, інформує UAINFO.org.
За його даними, лише за останній тиждень (21–27 листопада) літаки країни-агресорки здійснили близько десяти перельотів до КНР.
"Повітряний міст" між двома країнами підтверджується сервісами відстеження польотів. Китайські інформаційні ресурси теж писали про прибуття літаків із РФ, публікуючи кадри посадки одного з них в аеропорту Чженьчжоу.
У коментарях до посту пояснюється, що повітряне судно прибуло для того, щоб забрати "військову допомогу – екіпірування, бронежилети, шоломи, одяг і т.д.".
Експерти зазначили: такі сервіси, як Radarbox, показують дев'ять рейсів Ан-124 "Руслан" до Китаю за останні сім днів і лише три у зворотному напрямку. Це вказує на те, що російський екіпаж по дорозі назад вимикав транспондер.
Відомо, що до перевезень залучено літаки з бортовими номерами RA-82074, RA-82044, RA-82081.
Зазвичай вони літали маршрутом Москва-Новосибірськ-Чженчжоу-Новосибірськ-Москва. Кінцевим пунктом одного з рейсів був Урумчі.
Чженчжоу, як пояснили в Defence Express, є потужним логістичним, промисловим центром та індустріальною високотехнологічною зоною, включаючи підрозділи китайського оборонного гіганта Norinco. Урумчі – виробничий майданчик для цілої низки промислових гігантів КНР.
Можливо, російські літаки забирають із Китаю й доставляють до РФ військові вантажі, хоча офіційних підтверджень цьому поки що немає.
"Також варто зазначити, що знайдені рейси – це точно не всі, які РФ здійснила до Китаю з аналогічною метою. А те, що потрапило в сервіси моніторингу польоту цивільних літаків. І про активність військової транспортної авіації РФ за аналогічними маршрутами можна тільки здогадуватися", – підсумували автори статті.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки