MENU

Медведєв вибухнув новими антиамериканськими заявами, де назвав США "альфа-самцем Піндостаном"

1000 0

Колишній президент і прем'єр-міністр Росії а зараз заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв назвав США "альфа-самцем Піндостаном". Він звинуватив Сполучені Штати у доведенні Європи до кризи шляхом нав'язування їй антиросійських санкцій.

Про це Медведєв написав у своєму Telegram-каналі. Європейський Союз же він назвав "вуличною дівкою", у якої вже "обмаль тестостерону", повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Схоже, мар'яж США та Європи має всі шанси завершитися брудним скандалом та нудотним поділом спільно нажитого майна. Причина – явна економічна невірність, а часом і демонстративна відмова від виконання подружнього боргу. Альфа-самець Піндостан, незважаючи на всі свої клятви у вірності, любові до гробу та глумливі обіцянки всі доходи приносити виключно "в сім'ю", виявляється, нахабно брехав своїй осоромленій Європі. Ділитись прибутком він і не думає. Навпаки – забирає у літнього партнера останнє і присвоює собі без жодних вагань. А на думку свого партнера – демонстративно кладе відомо, що, щоправда, під соусом гарних, але порожніх політичних висловлювань", – написав колишній президент Росії.

На його думку, чим далі, тим активніше США створюють на своїй території умови для швидкої інтеграції до своєї економіки провідних європейських компаній.

"Система субсидій і податкових пільг спонукає їх ставати інвесторами в Новому Світі, забувши про інтереси Європи, що негарно старіє. Яка до того ж у мазохістській несамовитості ввела санкції, які, ймовірно, завдають їй солодкого болю. Америка також заохочує своїх клієнтів купувати те, що вироблено в США – від електромобілів до ходових споживчих товарів. Бізнес є бізнес, який рухає не політичне божевілля, яке намертво охопило Євросоюз, а власна вигода. Через санкційну війну, оголошеної Росії, європейські компанії бачать собі дедалі менше можливостей нормально працювати у країнах. Російський ринок зачинено. Китайський ринок наглухо забитий своїми товарами. А ось Америка чекає європейські компанії, що підгуляли, посміхаючись усіма своїми 32 білими імплантами і розкривши широкі обійми, в яких сьогодні розм'як і ніжиться бізнес Старого Світу", – продовжив свою тираду Медведєв.

Далі він назвав США та ЄС "статевими партнерами", заявивши, що у Європи "тестостерону вже обмаль".

"Ось і вір після цього багатим покровителям. Раз – і зняли Європу з утримання. Обійшлися як із вуличною дівкою. Можна, звичайно, рішуче порвати з невірними та нечистими на руку статевими (пардон, економічними) партнерами і почати нове вільне особисте життя. Будувати його самостійно та незалежно. Але навряд чи у європейських країн вистачать на це рішучості. Та й тестостерону вже обмаль. P. S. Про гендерну приналежність обох партнерів (США та старенької Європи) змовчимо, виходячи з політкоректності", – закінчив свій потік свідомості Дмитро Медведєв.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини