Як вибрати портативну батарею для мобільного телефона
Залишитись без мобільного зв’язку, інтернету чи навігатора – страшний сон кожного власника смартфону. При активному користуванні телефоном його акумулятор витримує недовго, тому потрібно ретельно слідкувати за зарядом або ж, що набагато зручніше та простіше, завжди мати під рукою – повербанк. Асортимент таких пристроїв дуже різноманітний, в чому легко переконатися на сайті zhuk.ua. Великий вибір портативних батарей дозволяє вибрати варіант для будь-якого мобільного телефону, планшету, фотоапарату, відеокамери. А як це правильно зробити та на що звернути увагу, варто розібратися.
Найважливіші характеристики повербанку
Як існують різні модифікації смартфонів, так і портативні батареї відрізняються не лише брендом, під яким вони виготовляються. Є одразу кілька важливих характеристик, які не варто залишати поза увагою при виборі power bank:
-
ємність батареї, що визначається у міліампер годинах. Вона показує, наскільки можна зарядити свій телефон та яку кількість разів. Наприклад, якщо в смартфоні акумулятор має 5000 мА*год, а у повербанку – 10 000 мА*год, то теоретично його б мало вистачити на два цикли повного заряду. Проте на практиці цей показник дещо менший, адже не можна забувати, що КПД будь-якого пристрою рідко становить 100 %;
-
показник струму, що віддається. Що більше його значення, то швидше заряжатиметься телефон;
-
кількість виходів – для сімейного користування чи кількох приладів актуально обрати модель з можливістю підключення хоча б двох пристроїв;
-
тип батареї. Найпопулярнішими є два варіанти: літій-іонний та літій-полімерний. Перший вважається безпечним та ефективним, проте коштує дорожче. Літій-полімерний повербанк має більш привабливу ціну.
Що ще варто врахувати
Крім ємності, показнику струму та типу батареї, важливим є й розмір такого пристрою. Варто врахувати, що при великій енергоємності повербанк не може бути маленьким, тому перед покупкою варто визначитися, для чого він найчастіше використовуватиметься. Для щоденної зарядки в домашніх умовах чи в офісі можна підібрати невелику за розміром портативну батарею. Для подорожей та при частих поїздках в пригоді стане більш потужна модель, що відповідно буде немаленькою.
А щоб power bank прослужив якомога довше, актуально звернути увагу на варіанти у металевому корпусі, адже цілком можливо, що пристрій падатиме, і не раз.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки