MENU

Тепер офіційно: адекватність світосприйняття більшості росіян – на межі нуля

1126 0

Ворога треба знати, щоб розуміти, чого від нього очікувати. Опитування, проведене в Росії Всеросійським центром вивчення громадської думки, показало результат, який вкотре підтвердив, що адекватність світосприйняття більшості росіян – на межі нуля.

Про це на власній сторінці у Facebook пише Борислав Береза, інформує UAINFO.org.

Ось топ-3 сфер, у яких лідирує російська наука, на думку росіян:

1. військова промисловість (25%);

2. космічна галузь (21%);

3. медицина (20%).

34% опитаних не змогли назвати жодної сфери.

Робимо висновки. Росіяни вірять, що "аналоГовнєт" реально існують. Росіяни впевнені, що в Росії все добре з космічною програмою. Росіяни вважають, що рівень медицини в РФ на найвищому рівні. Отже, багато росіян мало поінформовані, не блищать розумом і дуже помиляються.

Здається, що ті 34%, які не змогли назвати жодну із сфер, у якій лідирувала б російська наука, розуміють, що сьогодні російська наука глибоко в *опі. Але цілком можливо, що це та ситуація, коли опитувані, можливо, погано освічені й взагалі нічого не знають про науку. Але все це показує, що населення РФ живе в омані, і такими не дуже розумними громадянами влада легко може маніпулювати, що вона і робить. Це все, що треба знати про росіян і про те, наскільки адекватно вони можуть оцінювати все, що відбувається навколо них.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Борислав БЕРЕЗА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини