MENU

Постернак: Поштовий тероризм в Іспанії сам по собі є цікавим явищем в ланцюжку дій РФ

497 0

Постернак: Поштовий тероризм в Іспанії сам по собі є цікавим явищем в ланцюжку дій РФ

"Іспанія - це країна, де наявні серйозні традиції антитерористичної боротьби (організація ЕТА, лівацькі організації), тому, очевидно, ініціатори розуміли, що ці терористичні спроби будуть викриті", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політтехнолог Олег Постернак,  інформує UAINFO.org.

"Тобто, мета поштової атаки – не лише фізичний замах на життя певних осіб, а й інформаційний розголос, роздмухування уваги в медіа до події. Показовою є маркування ланцюжка подій: українське посольство - іспанський виробник зброї для України - воєнна авіабаза Торрехон - Міноборони - офіс прем’єра - посольство США в Мадриді. Тобто, подієвий ланцюжок має вказати на зв'язок з військовою підтримкою України..

Очевидно, організатори цієї акції хотіли інспірувати кампанію нагнітання страху в європейських країнах, щоб показати, що підтримка України несе із собою смертельну загрозу для офіційних відомств та публічних державних осіб, які підтримують Україну у війні.

Читайте тако: Конверт з вибухівкою надіслали на ім’я іспанського прем’єра

У підсумку терористична кампанія повинна зафіксувати у заляканих європейців та представників їх еліт думку про токсичну небезпеку співробітництва із Україною.

Зрозуміло, що ці інциденти свідчать про наявність потужної агентурної мережі РФ в країнах Заходу, яку Кремль застосовує для інформаційної війни з метою скорочення військової та збройної підтримки України.

Однак, потрібно пригадати, що Іспанія – давнє лігво для російських злочинних груп та спецслужб, хаб для російської агентурної інфраструктури. Російські спецслужби мають тісні зв'язки з анархістами та лівими, терористичною структурою ЕТА", - завершує Постернак.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини