MENU

Росія альтернативна: менша за Ватикан, але з великої літери

669 0

Росія альтернативна: менша за Ватикан, але з великої літери

Політичні аналітики дуже вірно нагадують чудовий історичний прецедент: понад півроку тому з ООН було виключено постійну членкиню Ради Безпеки – Китайську Республіку (Тайвань), яку там було змінено на КНР (Мао Цзедуна). Причому відбулося це рішенням не власне Радбезу, а простою (навіть не кваліфікованою!) більшістю членів всієї Генеральної Асамблеї!!! Відповідна резолюція — № 2758 (ХХVІ) від 25.10.1971.

Вся справа в тому, що заміна це не просто виключення, а виключення з одночасним позначенням іншого представника! Тому процедура не потребує рішення Ради Безпеки, пише у своєму блозі український політик, економіст Олександр Кірш, інформує UAINFO.org.

І якщо замість маленького, але майже демократичного Тайваню місце в ООН і в Раді Безпеки в якості постійного члена зайняв гігантський Китай, то, по ідеї, можна було б використовувати аналогічну процедуру для такої ж заміни представництва не Китаю, а Росії, просто для цього потрібна ще якась хоч мініатюрна росія.

Якщо змогли маленького замінити на монстра, то так само повинні змогти і замінити монстра на маленького. І якщо росії належить виступати в ООН не по великому, а по маленькому (оскільки великий представник і місце СРСР зайняв без належного юридичного оформлення, і Статут ООН порушував постійно), то це, нарешті, дозволить покінчити з присутністю в ООН дядечка з дивною навіть для дипломата прізвищем НЕБЗДЯ, але головне - у монстра буде відібраний "покер" - його право вето, яким він явно зловживає. 

Україна новим представником Росії бути не зможе, оскільки вона вже представляє в ООН саму себе, тож треба терміново організувати саме іншу росію — так би мовити, у вигнанні — на чолі з якимось авторитетним і відомим у світі опозиціонером — типу (умовно). Каспарова, ось він нехай і призначає представника цієї нової Росії в ООН та її Радбезі. 

Не йдеться про створення нової держави з якоюсь "величезною" територією на кшталт Сан-Марино чи Андорри, вистачить цілком і кількох квадратних метрів, як у Ватикану чи навіть менше, ніж у нього. Важливим є не розмір, а статус країни, яку визнає низка інших країн. Наприклад, це може бути держава, розташована всередині території Польщі — там, де Росія не так давно орендувала приміщення, яке, йдучи, розікрала і розграбувала, — чим не місце для анклаву? 

І призначенець умовний Каспаров замість конкретного НЕБЗДІ представлятиме цей анклав в ООН і Раді Безпеки, а тим самим і представлятиме Росію як заміну незаконного представника — терористичного територіального утворення Росії.

Все — як із КНР замість Тайваню, лише трішки навпаки. А несподіванка появи такого нового представника з лишком компенсується авторитетом країн, які його визнали як Росію і за нього в такій якості проголосували. І ще побачимо, хто кого переросить як законний російський представник. 

Найцікавіше, що це єдиний дієвий спосіб зберегти Організацію Об'єднаних Націй. Інакше міняти доведеться вже її саму — як вона сама колись замінила Лігу Націй, і тепер цю назву ми знаємо лише за третьосортним футбольним турніром збірних. Якщо вето Росії знищує ефективність ООН, треба міняти або росію (на Росію), або ООН.

Ну а хто отримає в Росії реальну владу, залежить переважно від результату війни, тобто від України та її союзників. Слава Україні! 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олександр КІРШ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини