MENU

Росіяни є відображенням Івана-дурня, який сидить на печі й чекає на диво. І тут хороші росіяни не відрізняються від поганих, – Вадим Денисенко 

721 0

Росіяни є відображенням Івана-дурня, який сидить на печі й чекає на диво. І тут хороші росіяни не відрізняються від поганих, – Вадим Денисенко 

"Кількість росіян, які хочуть продовження війни зросла. Що б це значило?.Перш за все, коли ми говоримо про російське суспільство ми маємо розуміти - це дуже архаїчне суспільство, яке багато в чому живе за принципом первісних людей. І однією з найважливіших рис цього суспільства є двомислення - це коли людина має дві прямо протилежні думки з одного й того самого питання. Але про це треба окремо писати", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Вадим Денисенко, інформує UAINFO.org.

"Я б хотів зупинитися на іншому важливому аспекті: на пряме запитання «Чи підтримуєте ви продовження війни ствердно відповідає 65-68%. І рівно стільки ж ствердно відповідає на запитання «А якщо влада завтра скаже, що пора закінчувати бойові дії і пора сідати за стіл переговорів. Ви це підтримаєте?».

Це один з найважливіших моментів для розуміння того, як мислить росіянин і, що вони хочуть. Якщо коротко: вони хочуть дива. Вони є відображенням Івана-дурня, який сидить на печі і чекає на диво. Між іншим, в цьому аспекті хороші росіяни не відрізняються від поганих", - констатує Денисенко. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини